17:47:57 - چهار شنبه 11 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید 45 هزار سمنانی از نمایشگاه کتاب امسال
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب سمنان با تقدیر از استقبال گسترده دوستداران کتاب از نمایشگاه بزرگ کتاب سمنان گفت: حجم فروش بن‌کتاب در این نمایشگاه تا امروز 20 آبانماه از دو میلیارد و ١٠٠ میليون ریال گذشت.

امیر رسولیان با اشاره به تخفیف ٣٠ درصدی عرضه کتاب در این نمایشگاه، اظهار کرد: ٢٠ درصد از این تخفیف با خرید بن از غرفه بانک صادرات مستقر در نمایشگاه به خریداران کتاب ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز 20 آبان‌ماه آخرین روز برگزاری این نمایشگاه است، تصریح کرد: در آخرین روز از برپایی نمایشگاه کتاب سمنان استقبال دانش آموزان و سایر قشرها از این نمایشگاه بسیار گسترده بود و صبح امروز گروه‌های مختلف دانش آموزی از مدارس مختلف سمنان از این نمایشگاه دیدن کردند.

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب سمنان ،استقبال مردمی از نمایشگاه کتاب سمنان را چشمگیر خواند و افزود: تا ظهر چهارشنبه بیش از ٤٥ هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کردند.

رسولیان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب سمنان تا ساعت 21 امشب پذیرای دوستداران کتاب است افزود: در نمایشگاه امسال کتاب سمنان، حضور جوانان و نوجوانان و از جمله دانشجویان و دانش‌آموزان پررنگ بوده است.

گفتنی است: سیزدهمین نمایشگاه کتاب سمنان مشتمل بر ١٢٢ غرفه با حضور ١٨١ ناشر کشوری در سالن غدیر سمنان دائر شده که در آن بیش از ٣٣ هزار عنوان کتاب با تخفیف ٣٠ درصد ارائه شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب