7:12:56 - یکشنبه 8 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر کاتب : سال گذشته سالی استثنایی برای آموزش و پرورش گرمسار / توسعه ی بی سابقه ی فضای آموزشی گرمسار نسبت به ۳۰ سال اخیر
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحمدالله سال گذشته سال استثنایی برای آموزش و پروش شهرستان گرمسار و آرادان بود به طوری که 3 مدرسه در شهرستان گرمسار و 2 مدرسه در شهرستان آرادان افتتاح شد.

 

به گزارش سمنان لاین غلامرضا کاتب در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات مدارس گرمسار برگزار شد، با تاکید بر این مطلب گفت: این اقدامات برای فضای آموزشی در شهرستانهای گرمسار و آرادان طی 30 سال اخیر بی سابقه بوده است.

 

وي ادامه داد: 5 مدرسه در سال 1393 افتتاح شد و 2 مدرسه دیگر نیز تکمیل و آماده افتتاح و بهره برداری در سال 1394 است.

 

سخنگوي كميسيون برنامه و بودجه افزود: در سال 1392 عملیات اجرایی تمامی مدارس نیمه کاره آغاز و در سال 1393 به جامعه آموزشی شهرستان تحویل داده شد، در سال 1393 در سفر وزیر آموزش و پرورش به شهرستان گرمسار مبلغ يك هزار ميليارد ريال اعتبار برای تجهیز مدارس اخذ شده و مبلغ 10 میلیارد ريال نیز از سازمان نوسازی مدارس قول گرفته شده اما هنوز تخصیص نیافته است.

 

کاتب ادامه داد: دستور احداث 3 مدرسه از سوی بنیاد برکت برای روستاهای حاجی آباد و حسین آباد حاج تقی و بخش ایوانکی نیز اخذ شده که سال جاری عملیات اجرایی مدسه حاجی آباد به اتمام خواهد رسید.

 

وی همچنین از کمک يك هزار میلیارد ريالي به دو مدرسه در ایوانکی خبرداد و افزود : این دو مدرسه از نظر تجهیزات آموزشی شرایط مطلوبی نداشتند که از سوی اداره نوسازی به هر کدام 500 میليارد ريال تعلق گرفت اما باید به شرایط مدارس در ایوانکی توجه ویژه تری داشت.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب