17:13:21 - پنجشنبه 5 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبات بخش خصوصی سمنان از رییس جمهوری، در چهار بخش ارایه می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 رئیس اتاق بازرگانی سمنان، از تهیه و تدوین مطالبات بخش خصوصی برای ارایه به رییس جمهوری در سفر به این استان، در چهار بخش صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری خبر داد.

علی اصغر جمعه ای روز پنجشنبه در دهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان، با اشاره به سفر رئیس جمهوری به این استان، گفت: بخش خصوصی در این سفر، مطالبات خود را در چهار سر فصل صنعت، معدن، گردشگری و کشاورزی تدوین شده تا انتظارات به صورت شفاف بیان شود. 
وی هدف خواسته های بخش خصوص را پیش نیازهای توسعه استان سمنان دانست و افزود: مطالبات بخش خصوصی، در قالب توسعه و با هدف تامین زیرساخت های کلیدی از دولت، طراحی شده است.
جمعه ای تصریح کرد: طی هماهنگی های صورت گرفته حضور رئیس اتاق ایران در ترکیب همراهان رییس جمهوری در این سفر قطعی شده است و به همین دلیل، خواسته های بخش خصوصی سمنان، منسجم و هماهنگ تدوین شده است تا اثرگذاری مطلوب را داشته باشد. 
سهراب حکیم زاده عضو هیات رئیسه اتاق سمنان، جمع بندی خواسته های بخش خصوصی را حاصل جلسات و نشست های مستمر هم اندیشی بیان و خاطر نشان کرد: احصاء این موارد و ارائه راهکارها و پیشنهادهای اتاق بازرگانی در کارگروه های مختلف با حضو کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان صورت پذیرفته است.
عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان، بخش بندی و کلی نگری مطالبات را مهم ارزیابی و بیان کرد : سفر رئیس جمهوری به استان سمنان فرصت مهمی برای مردم فراهم کرده است و باید از فرصت پیش رو نهایت استفاده را برد. 
فرج الله معماری، خواسته های محوری استان سمنان در سفر دکتر روحانی را در سه محور آب، ارتباطات و انتقال فعالیت های اقتصادی عنوان کرد.
دیگر عضو هیات نمایندگان این اتاق نیز معمای اقتصادی کشور را در ضعف قدرت خرید مصرف کننده عنوان و اضافه کرد: همه تولید کنندگان کشور، دارای مشکل منابع مالی هستند و تا زمانی که قدرت خرید مصرف کننده بالا نرود، شاهد رونق اقتصادی نخواهیم بود. 
امیر حسین شقاقی خوش خلق، افزود: در مسیر توسعه، تامین زیر ساخت ها به ویژه گسترش ارتباطی خطوط راه آهن برقی به استان دارای اهمیت است زیرا باید سرریز جمعیت و اقتصاد کلان تهران به سمت استان سمنان هدایت شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب