11:29:50 - یکشنبه 1 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سمنان ؛ هیچ سمنانی و سرخه‌ای در روز استقبال در خانه نخواهد ماند / ورزشگاه تختی سمنان مملو از جمعیت
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین  دانایی فرماندارمرکز استان در همایش همدلی و هم‌زبانی ویژه سرخه‌ای‌های مقیم سمنان که در آستانه سفر رئیس جمهوری  در  فرهنگسرای کومش سمنان برگزار شد، گفت :  امروز حضور روحانی در زادگاهش، چشمان جهانیان را به خود جلب کرده  تا استقبال مردم را نظاره کنند.

او افزود : دشمنان ما امروز منتظر هستند تا ببینند سفر رئیس جمهوری و دولت به استان سمنان چگونه انجام می‌شود؛ چراکه این نخستین سفر  استانی پس از تصویب برجام است.

فرماندار با بیان اینکه سفر رئیس جمهوری قبل از سفر اروپایی وی انجام می‌شود و از این حیث نیز اهمیت فراوانی دارد، افزود : همه این موارد بر اهمیت و ویژه بودن سفر دولت به سمنان می‌افزاید.

وی در ادامه گفت : سفر رئیس جمهوری در 19 آبان ماه به سمنان، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و سفر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نوعی مهم‌ترین همه روسای جمهوری در دولت‌های قبل محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ یک از سفرهای روسای جمهوری گذشته در چنین شرایط ویژه‌ای صورت نگرفته است، گفت: روحانی نماینده مردم سمنان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بوده و به نوعی باید استقبال از وی در حد نماینده مردم استان باشد.

فرماندار شهرستان سمنان با تأکید بر اینکه باید نگاه خاصی به سفر دولت داشت، گفت: شرایط کنونی بسیار ویژه و حساس بوده و از این رو، باید استقبال پرشوری از دولت صورت گیرد.

همچنین در روزهای اخیر همه تلاش کرده‌اند تا وحدت، همدلی و انسجام را در استان سمنان تقویت کنند و استقبال خوبی از دولت انجام شود.

 دانایی گفت : هر روز یک تا دو برنامه ویژه نیز با گروه‌های مختلف و اقشار برای تمهید استقبال گرم از رییس جمهوری و هیئت دولت برگزار می‌شود؛ اما همه این کارها زمانی به نتیجه می‌رسد که مردم به میدان بیایند و با تلاش خود، استقبال بی‌نظیری از دولت را رقم بزنند.

وی تصریح کرد: اطمینان داریم در روز سفر دولت، هیچ سرخه‌ای و سمنانی  در خانه نمی‌ماند و همه مردم استان سمنان برای استقبال به خیابان‌ها می‌آیند.

دانایی افزود: همه باید دست در دست هم دهند  و استادیوم تختی سمنان نباید جایی برای سوزن انداختن داشته باشد.

وی دکتر روحانی را گوهر گران‌بهایی برای کشور دانست و گفت: ورزشگاه سمنان در روز استقبال باید مملو از جمعیت باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب