18:21:13 - یکشنبه 1 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمادار؛ پیشنهاد تکمیل 30 پروژه ملی در سمنان در سفر رییس جمهوری
کانال تلگرام سمنان لاین

 فرماندار سمنان از پیشنهاد تکمیل 30 پروژه ملی این شهرستان در سفر رییس جمهوری خبر داد.

به گزارش سمنان لاین سیدعباس دانایی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان سمنان با اشاره به پیشنهاد تکمیل 30 پروژه در این شهرستان که از ردیف اعتبار ملی برخوردارند در سفر کاروان تدبیر و امید به استان، گفت: استقبال با شکوه مردم با حضور حداکثری در روز حضور دکتر روحانی رییس جمهوری، تبلور قدردانی مردم استان سمنان از تلاشهای رییس جمهوری و هیات دولت در سمنان است.
وی تاکید کرد: کلید استقبال مردمی از فرزند برومند استان سمنان، دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در مرکز استان زده شده است و برنامه ریزی برای ساماندهی ستادهای مردمی انجام شده است.
دانایی با اشاره به اهمیت سفر دکتر روحانی به زادگاه خود، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات ماندگار، رفع مشکلات مردم با محوریت تکریم مردم و پاسخگویی به مطالبات مردمی، از اهداف سفر کاروان تدبیر و امید است و با توجه به وحدت و همدلی و انسجام موجود در استان سمنان، امیدواریم شاهد توسعه بیش از پیش استان با اتخاذ تصمیم های این سفر باشیم.
وی با اشاره به افتتاح همزمان پروژه های عمرانی توسط رییس جمهوری در سفر به استان سمنان، تصریح کرد: تیم مدیریت استانی و شهرستانی با آمادگی کامل در بخشهای اقتصادی و عمرانی و پروژه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مطالبات مردم را در بخشهای مختلف احصاء و پس از کارشناسی های لازم به صورت 
پیشنهاد توسعه ای برای استان، به تیم اعزامی ازسوی دولت تدبیر و امید ارائه می کند.
دانایی با اشاره به دیدار عمومی رییس جمهوری با مردم استان در استادیوم تختی سمنان، اضافه کرد: شهرستان سمنان میزبان دوستداران و علاقه مندان رییس جمهوری از نقاط مختلف استان سمنان در روز سخنرانی دکتر روحانی است.
وی ادامه داد: با توجه به تشکیل ستاد مردمی استقبال از هم استانی ها، پیش بینی های لازم برای میزبانی مناسب از مردم استان در سمنان برای روز سخنرانی دکتر روحانی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: با انجام سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، شاهد امید و نشاط در بخش توسعه ای استان و تحول در بخش طرحهای زیربنایی و تعریف پروژه های جدید در شهرستان های استان خواهیم بود.
فرماندار سمنان تکریم مردم استان سمنان و ایجاد رضایت و نشاط و پاسخگویی به درخواستها و مطالبات مردمی را از طریق سامانه تلفنی 111 که 48 ساعت قبل و پس از سفر پذیرای نظرات مردم است را یکی از محورهای کمک به اعلام نظرات مردمی در این سفر برشمرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان نیز دسترسی به بازارهای منطقه ای و بین المللی در بخش صادرات، بسترسازی لازم برای سرمایه گذاری های جدید و ارائه بیش از 150 هزار میلیارد ریال پروژه پیشنهادی در بخش صنعت، معدن و تجارت و گردشگری را از برنامه های اقتصادی سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان برشمرد.
منوچهر صادقی تصریح کرد: توسعه کسب و کار و رونق گردشگری و تعریف 10 بخش توسعه ای در استان سمنان با هدف توسعه سرمایه گذاری جدید نیز از خدمات دولت تدبیر امید در استان سمنان است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ادامه داد: 200 هزار میلیارد ریال پروژه در قالب طرح های مشارکتی با بخشهای خصوصی نیز جمع بندی و کارشناسی شده و در آستانه سفر دولت با بخشهای اقتصادی غیردولتی فعال کشور در حال مذاکره برای سرمایه گذاری جدید هستیم.
بیست و چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید 19 آبان 94 در استان سمنان انجام می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب