11:20:50 - شنبه 31 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سفر دولت تدبیر و امید به استان سمنان: جشنواره «شوق دیدار» و مسابقه بهترین شعار «شرح شوق» برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان از برگزاری جشنواره عکس « شوق دیدار» و مسابقه بهترین شعار در استقبال از رئیس جمهوری «شرح شوق» همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به این استان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ،ایرج کارخایی روز شنبه گفت: همزمان با سفر ریاست جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، جشنواره عکس با عنوان «شوق دیدار» در استان سمنان برگزار می شود که حضور گسترده و باشکوه مردم در استقبال از فرزند برومند استان سمنان، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران موضوع اصلی جشنواره عکس است که مهلت ارسال آثار نیز 30 آبان تعیین شده است.
وی با اشاره به شرایط شرکت در جشنواره، خاطرنشان کرد: عکاسان باید حداکثر 10 قطعه عکس را به صورت دیجیتال با رزولیشن حداقل 300 DPI و فرمت JPG با کیفیت مناسب، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
کارخایی ادامه داد: عکس های ارسالی می تواند با دوربین حرفه ای و غیرحرفه ای، دوربین تلفن همراه و تبلت گرفته شود.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان گفت: عکسها باید با مشخصات کامل عکاسی محل عکسبرداری، به نشانی ایمیل SEMNSN@FARHANG.GOV.IR یا به صورت لوح فشرده به نشانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ارسال شود.
وی یاد آور شد: کلیه عکس های منتخب در جشنواره عکس « شوق دیدار» در مجموعه کتابی منتشر می شود به نفرات برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا می شود.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان از برگزاری مسابقه انتخاب بهترین شعار در استقبال از رئیس جمهوری به عنوان «شرح شوق» خبر داد و افزود: انتظار می رود همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، با دسته گلهایی از بهترین شعارها به استقبال رییس جمهوری برویم.
وی شرایط شرکت در مسابقه بهترین شعار شرح شوق، گفت: شعارها باید به صورت مکتوب و یا به صورت پیامک ارسال شود و شعارهای ارسالی توسط خود فرد نوشته شده و کوتاه و گویا به شماره پیامک 50002039 ارسال شود.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان گفت: قرار است کلیه شعارها در مجموعه ای منتشر و از برگزیدگان با اهدای جوایز ارزنده تقدیر به عمل می آید.
 سمنان 19آبان 94 میزبان بیست و چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب