8:15:53 - شنبه 31 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ستقبال باشکوه سمنانی‌ها از رئیس‌جمهور، نمودی از تحقق شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت خواهد بود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان معتقد است: استقبال باشکوه سمنانی‌ها از رئیس‌جمهوری نمودی از تحقق شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت خواهد بود.

 

به گزارش  سمنان لاین ، محمدرضا سوقندی در دومین نشست کمیته استقبال از ریاست جمهوری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، بر مشارکت فعال انجمن‌های فرهنگی و هنری و تشکل‌ها در برنامه‌های استقبال از دکتر حسن روحانی رییس جمهور و هیات دولت تاکید و اظهار کرد: سفر هیات دولت به این استان رویدادی مهم و به یادماندهی خواهد شد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: خبرنگاران و رسانه‌ها باید با مشارکت بیشتر زمینه بهره‌برداری مطلوب‌تر از این سفر را برای رشد و توسعه استان سمنان فراهم کنند.

 

وی با اشاره به برپایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان در سمنان افزود: در این نمایشگاه نیز با توجه به همزمانی سفر با برپایی این نمایشگاه غرفه های ویژه‌ای از جمله غرفه شعار سال در نمایشگاه، ایجاد و فعال می‌شود.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان سمنان، استقبال پرشور مردم از حجت الاسلام والمسلمین را نشانه مهمی از همدلی و همزبانی ملت با دولت دانست و بر حضور گسترده و استقبال پرشور از ریاست جمهوری در این سفر تاکید کرد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، دکتر حسن روحانی را فرزند استان سمنان خواند و یادآور شد: از همین رو باید استقبال ویژه‌تری از رئیس‌جمهور در استان سمنان به عمل آید.

 

گفتنی است: نمایشگاه استانی کتاب از چهاردهم تا بیستم آبان در سمنان برپا می شود و سفر ریاست جمهوری نیز قرار است 18 تا 20 این ماه انجام شود.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب