8:07:31 - شنبه 31 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعلام آمادگی سرمایه گذاران روس برای مشارکت در طرحهای اقتصادی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

– نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری کشور روسیه با حضور در استان سمنان و بازدید از چند واحد صنعتی، برای سرمایه گذاری مشترک در طرحهای صنعتی در این استان اعلام آمادگی کردند.

 

به گزارش سمنان لاین، رئیس این اتاق از استقبال فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری مشترک در استان سمنان خبر داد و گفت: موقعیت جغرافیایی این استان برای سرمایه گذاری مشترک و ارتباط تجاری دو جانبه با کشور روسیه مطلوب است.

علی اصغر جمعه ای اضافه کرد: احداث بزرگراه حرم تا حرم و پروژه های بزرگ راهسازی، توانمندیهای منحصر به فرد معادن و وجود کارخانجات خودرو و قطعه ساز، می تواند نقاط مشترک و جذابیت های سرمایه گذاری شریکان روسی در استان سمنان باشد. 

وی فرصت های سرمایه گذاری بخش گردشگری را به عنوان مزیت استان سمنان عنوان و خاطرنشان کرد: در شرایط حاضر، فرصت سرمایه گذاری گردشگری با توجه به شرایط خاص اقلیمی و سابقه تاریخی استان سمنان مهیاست.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان نیز در نشست با سرمایه گذاران روسی در سمنان، ویژگی ها پروژه های سرمایه گذاری مشترک این استان را ارائه کرد و گفت: فرصت های سرمایه گذاری صنایع نفت در استان سمنان وجود دارد و آمادگی همکاری متقابل در این زمینه فراهم است. 

امیر خلیلی خواه ادامه داد : پروژه های سرمایه گذاری در رشته فعالیت های مختلف جهت همکاری مشترک قابل طرح است و این آمادگی وجود دارد تا طرحها مورد بررسی مشترک قرار بگیرد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان، توسعه راهسازی و احداث بزرگراه را به عنوان پروژه اقتصادی مطلوب در استان سمنان بر شمرد و گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی و مکانی استان سمنان و تردد بیش از 600 خودرو در یک ساعت از مسیر سمنان به مشهد، توجیه اقتصادی و مشارکت سرمایه گذار در این طرح مزیت دارد. 

نمایندگان شرکت سرمایه گذار روسیه نیز نسبت به سرمایه گذاری مشترک در زمینه های صنعتی، معدنی، راهسازی و صنایع نفت در استان سمنان اعلام آمادگی کردند.

گروه سرمایه گذاری کشور روسیه در ادامه حضور در استان سمنان از چند واحد صنعتی و معدنی بازدید کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب