10:31:11 - پنجشنبه 29 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم می آیند …
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – به احتمال فراوان سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان  با توجه به سفری که ریاست محترم جمهوری به ایتالیا خواهند داشت ، سه شنبه 19 آبان صورت می گیرد و آرزوی دیرین مردم این خطه برای دیدار با رئیس جمهور محبوب و همشهری خودشان محقق خواهد شد.

 

مردم می آیند ….

طبق اطلاع واصله از گروه های مختف مردم و بخصوص شبکه های اجتماعی در مرکز استان ، شاهد استقبالی کم نظیر و در خور شأن دکتر روحانی در زاد گاه خود که در واقع میزبان هم محسوب میشوند ،خواهیم بود.

محمد وکیلی  هم  در نشست کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سفر رییس جمهوری به استان سمنان، گفت : استقبال پرشور مردم از سفر و حمایت مردم از دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید، زمینه ساز خدمات بیشتر این دولت به مردم است.
وی با اشاره به اینکه سفر مقام معظم رهبری به استان سمنان در آبان 85 انجام شد، افزود: سفر رئیس جمهوری دکتر روحانی نیز در آبان 94 منشاء خیر و برکات برای استان خواهد بود.
وی در ادامه تاکید کرد: دکتر روحانی فرزند برومند استان سمنان و افتخار کشور است که به استان زادگاهش سفر می کند، پس استقبال مردمی از رییس جمهوری از دل و جان و با اشتیاق خواهد بود.
وکیلی خاطر نشان کرد: باید به نحوی برنامه ریزی شود که فضای میزبانی مناسبی شکل بگیرد و استقبالی شایسته از فرزند برومند استان سمنان انجام شود.
استاندار سمنان خاطرنشان کرد: استقبالی مردمی از رییس جمهوری باید قابل توجه باشد و انتظار است همه دستگاه ها تمام تلاش و امکانات را برای استقبال رسمی و شایسته از دولت تدبیر و امید فراهم آورند.
وکیلی افزود: به دنبال یک استقبال بی نظیر از ریاست محترم جمهوری در استان سمنان هستیم.
استاندار سمنان اهمیت این سفر را به دو بخش ملی و استانی تقسیم کرد و افزود: در حال حضار در فضای ابلاغیه رهبری درباره بر جام هستیم که حاصل تلاش فرزندان نظام در دولت تدبیر و امید بود و خروجی آن را رهبری با ملاحظاتی ابلاغ کردند که یک میثاق ملی است و همه موافقان و منتقدان باید پای این میثاق ملی ایستادگی کنند.
وی خاطرنشان کرد: سرداران دیپلماسی در دولت یازدهم موفق شدند دستاورد مهمی که باملاحظاتی ابلاغ شد را بر جا بگذراند و دکتر روحانی و هیات دولت، مبدع و مبتکر این دستاورد عظیم هستند و همه مردم در این موفقیت و میثاق ملی سهیم هستند.
وکیلی اضافه کرد: بخش استانی اهمیت سفر کاروان تدبیر و امید، این است که دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان خود سفر می کند، پس باید به لحاظ ملی و هم به لحاظ استانی، تلاش مضاعفی برای برپایی این سفر انجام شود و همه شهرستانها و روستاها، به قدر ارادت و تکلیف، در استقبال از رئیس جمهور هم استانی حضور یابند. 
وی بر شناسایی گروه های مختلف از اقشار جامعه و فراهم کردن زمینه حضور گسترده همه اقشار مردم در استقبال از سفر کاروان تدبیر و امید تاکید و ابراز امیدواری کرد: با حضور گسترده مردم در استقبال از دکتر روحانی و حمایت مردمی از رئیس جمهور، فضای خدمت بیشتر و با پشتوانه قوی مردمی برای دولت ایجاد شود و دولت تدبیر و امید بتواند خدمات بزرگتر و موثرتری به مردم ارائه دهد.
استاندار سمنان به نقش مهم روابط عمومی ها در سفر اشاره کرد و بر فراهم نمودن بستر حضور اقشار مختلف مردم در مراسم استقبال از رئیس جمهور از سوی این واحدها در دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب