10:32:30 - سه شنبه 27 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهارمین کنفرانس دینامیک در دانشگاه سمنان برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – چهارمین کنفرانس تخصصی ترمودینامیک، ششم و هفتم آبان 94 به میزبانی دانشگاه سمنان و در تالار خوارزمی این دانشگاه برگزار می شود.

دبیرکل چهارمین کنفرانس تخصصی ترمودینامیک روز سه شنبه گفت: در این همایش استادان و پژوهشگران دانشگاههای مختلف کشور حضور دارند .
کیانا پیوندی افزود: در مجموع 52 عنوان مقاله به دبیرخانه این کنفرانس رسید که با رای هیات داوران 40 عنوان مقاله پذیرفته شد که از این تعداد 20 عنوان مقاله به صورت سخنرانی و بقیه مقاله ها به شکل پوستر، در مدت دو روز برگزاری این کنفرانس ارائه می شود .
پیوندی به محورهای این کنفرانس اشاره کرد و گفت: ترمودینامیک تعادلات فازی، ترمودینامیک غیرتعادلی، ترمودینامیک الکترولیت ها، خواص ترمودینامیکی مواد خالص و مخلوط ها، خواص ترمودینامیک سیالات نفتی، سیکل های توان و تبرید، شبیه سازی مولکولی، اکسرژی و کاربرد ترمودینامیک در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و سایر صنایع از محورهای این کنفرانس است .
وی با بیان اینکه علم ترمودینامیک یکی از علوم مهم و بنیادی است که کاربردهای زیادی در زمینه صنایع شیمیایی، گاز، نفت و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی و … دارد، افزود: این کنفرانس فرصتی برای ارائه تازه ترین دست آوردهای پ‍ژوهشی دانشجویان، اعضای هیات علمی، پژوهشگران و کارشناسان برای تبادل اندیشه برای نقد و ارزیابی این دست آوردها است.
دبیرکل چهارمین کنفرانس تخصصی ترمودینامیک، ایجاد ارتباط علمی و پژوهشی موثر میان دانشگاه و صنعت در توسعه علم ترمودینامیک و صنایع فرآیندی را از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس عنوان کرد.
پیوندی از برگزاری پنج کارگاه آموزشی در زمان برگزاری این کنفرانس خبر داد.
این کنفرانس به همت دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب