7:18:42 - سه شنبه 27 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار ؛ پیش بینی استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری نهادها و سازمانهای عمومی غیردولتی مانند شستا ٬ بنیاد برکت و…در سفر هیئت دولت به استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به سفر دولت یازدهم به این استان در روز بیستم آبان 94، با اشاره به اینکه سمنان اولین استان میزبان کاروان تدبیر و امید پس از تایید برجام از سوی رهبری است، افزود: باید از این فرصت برای توسعه استان سمنان نهایت بهره برداری انجام شود.

 

محمد وکیلی در نشست شورای اداری استان سمنان تاکید کرد: هر دستگاه اجرایی کمیته ای برای بیست و چهارمین سفر استانی دولت تدبیر و امید تشکیل دهد.

وی ادامه داد: در شهرستانهای استان سمنان نیز کمیته های مردمی برای استقبال از سفر دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی رییس جمهوری، شکل گرفته است.

وکیلی تاکید کرد: تمام ظرفیتها و امکانات برای استقبال و بهره گیری از سفر کاروان تدبیر و امید به کار گرفته شود.

وی به سه ظرفیت در نظر گرفته شده برای بهره گیری از سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده از اعتبارات ملی برای پروژه های استانی، ملی و استانی ملی، استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری نهادها و سازمانهای عمومی غیردولتی مانند شستا، بنیاد برکت، کمیته امداد و … برای امکان سرمایه گذاری، برای این سفر پیش بینی شده است.

وکیلی با اشاره به لزوم احصای فرصتهای سرمایه گذاری در استان سمنان برای ارایه به دولت تدبیر و امید در سفر آتی، ادامه داد: امور بانکی به ویژه در مورد واحدهای تولیدی نیز با حضور رییس بانک مرکزی بررسی می شود، تا مسایلی مانند نیاز به سرمایه در گردش، تسهیلات، استمهال و … مورد نیاز تولیدکنندگان برآورده شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان آماده استقبال از دکتر روحانی رییس جمهوری و فرزند این استان هستند، تصریح کرد: دکتر روحانی، سردار گفتمان های ارزشمند جبهه تدبیر و امید است.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد فضای با نشاط و امیدوارانه در استقبال از کاروان تدبیر و امید، گفت: دولت تدبیر و امید گفتمان تازه ای در دنیا ارایه کرده است که آثار مثبتی بر جا گذاشته است.

وکیلی با بیان اینکه استان سمنان برای جشنی ملی در استقبال از کاروان تدبیر و امید، تمام امکانات را استفاده خواهد کرد، تاکید کرد: نگران هیچ مساله حاشیه ای در این باره نیستیم.

استاندار سمنان با اشاره به شرایط دولت تدبیر و امید در ابتدای فعالیت، تصریح کرد: در ابتدای کار دولت یازدهم در استان سمنان 50 هزار میلیارد ریال پروژه نیمه تمام وجود داشت، در حالی که درآمدهای دولت یازدهم نیز به دلیل کاهش فروش و قیمت نفت، قابل توجه نبود.

سیدرضا صالحی امیری مشاور فرهنگی رییس جمهوری و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور، تعدادی از مسئولان سازمان ریاست جمهوری و کمیته کاروان تدبیر و امید و مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان در نشست شورای اداری این استان حضور داشتند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب