17:05:42 - دوشنبه 26 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زادگاه رییس‌جمهوری مقصد بیست و چهارمین سفر دولت در 20 آبان ماه
کانال تلگرام سمنان لاین

مشاور معاون اجرایی ریاست جمهوری و دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید گفت: بیست و چهارمین سفر دولت یازدهم به استان سمنان و در روز بیستم آبان 94 انجام می شود.

به گزارش سمنان لاین علی اصغر احمدی  در نشست شورای اداری استان سمنان گفت: سفر کاروان دولت تدبیر و امید با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری و فرزند استان سمنان به این استان و با هدف کمک به توسعه است.
وی با بیان اینکه رییس جمهوری در صبح روز بیستم آبان 94 در سمنان سخنرانی خواهد داشت، افزود: معاونین رییس جمهوری و مسئولین کشوری، بنا به برنامه ریزی قبلی، به شهرستانهای مختلف استان سمنان در این روز سفر می کنند.
وی تاکید کرد: نشست بررسی ظرفیت ها، زمینه های مستعد برای سرمایه گذاری های جدید، بررسی پروژه های قابل افتتاح در سفر دولت و طرح هایی که با تخصیص ردیف اعتباری قابلیت افتتاح در امسال و سال آینده دارند، هفته آینده در تهران برگزار می شود.
احمدی از اعزام کارشناسایی برای بررسی طرح ها و اعتبارهای تخصیص یافته و چگونگی امکان سرمایه گذاری بخشهای غیردولتی برای اتمام برخی پروژه ها در شرایط موجود، به این استان خبر داد.
وی در این نشست درباره چهار بسته پیش نیاز سفر دکتر روحانی رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید توضیحاتی برای مدیران ارایه داد.
دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید افزود: دولت تدبیر و امید بر اتخاذ بهترین تصمیم ها برای استان سمنان که قابیلت اجرایی داشته باشد تاکید دارد.
نشست شورای اداری استان سمنان با حضور سیدرضا صالحی امیری مشاور فرهنگی رییس جمهوری و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، تعدادی از مسئولان سازمان ریاست جمهوری، محمد وکیلی استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان برگزار شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب