10:58:24 - دوشنبه 26 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسترسازی برای سفر ارزان به سمنان تا پیش از فصل سفر
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان سمنان از ورود بخش خصوصی به بخش گردشگری در استان سمنان خبر داد.

محمد طاهریان با اعلام این خبر، اظهار کرد: برای اولین بار در استان شاهد ورود جدی سرمایه‌گذاران خارجی به بخش گردشگری و ایجاد فضاهای اقامتی در استان هستیم.

وی،با اشاره به آغاز چندین پروژه متعدد در سطح استان، تصریح کرد: تعدادی از این مراکز اقامتی که با حضور فعالان بخش خصوصی ایجاد شده تا اسفندماه امسال به بهره‌برداری نهایی می‌رسند و ان شاا… با آغاز تعطلات پایان سال و افزایش سفرها، زمینه اقامت گردشگران در استان بیش از پذشته فراهم خواهد بود.

معاون سرمايه گذاری و طرح‌های ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان اسمنان،ادامه داد: با افتتاح این مراکز اقامتی در استان سمنان، سرویس‌دهی درخور و خوبی به مسافران و گردشگرانی که استان سمنان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند، ارایه خواهیم داد.

طاهریان، با اشاره به مشارکت دستگاه‌ها و نهاده‌های مختلف و بخش خصوصی در اجرای این پروژه‌ها،یادآور شد: بخشی از این پروژه‌ها قرار است تا قبل از پایان سال به شهرداری‌ها واگذار شوند.

معاون سرمايه‌گذاری و طرح‌های ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان با بیان اینکه گردشگران به دنبال فضاهای اقامتی ارزان‌قیمت هستند، افزود: با راه‌اندازی و افتتاح این مراکز اقامتی بخش مهمی از مشکل نبود زیرساخت‌های گردشگری در استان مرتفع و بستر برای جذب گردشگران در استان بیش از گذشته فراهم خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب