20:27:08 - یکشنبه 25 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از بیمارستان دانشگاه آزاد سمنان چه خبر!!! / بخش پرتو پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم راه اندازی خواهد شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر گروه مهندسی پرتو پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از ایجاد گروه مستقل پرتو پزشکی دردانشکده علوم پایه این دانشگاه خبرداد.

دکتر سید علی آقایان روز یک شنبه در جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید رشته مهندسی پرتو پزشکی این دانشگاه با بیان شرایط ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ، برگسترش فضای علمی و پژوهشی ایجاد شده تا کید کرد.
وی از دانشجویان رشته پرتو پزشکی خواست ، انجمن علمی این رشته را راه اندازی کنند 
دکتر آقایان با بیان اینکه، رشته پرتو پزشکی در آینده از بازار کار خوبی برخوردار خواهد بود، افزود: تلاش و کوشش فراوان دانشجویان این رشته برای توسعه رشته پرتو پزشکی و خدمت بیشتر به مردم ضروری است. 
وی با اشاره به تلاش دولت در جهت توسعه این رشته در کشور، تاسیس بزرگترین بیمارستان هسته ای خاور میانه در تهران را جایگاهی برای فارغ التحصیلان این رشته ذکر کرد و گفت : دانشجویان باید با توان بیشتری در جهت فراگیری علوم جدید در این رشته اهتمام ورزند.
وی همچنین از دانشجویان رشته پرتو پزشکی خواست ، فراگیری زبان های خارجی و علوم رایانه ای را در برنامه کاری خود حین تحصیل در دانشگاه قرار دهند . 
دراین نشست از20 دانشجوی برتر تحصیلی و پژوهشی تقدیر شد .
دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با دارا بودن نزدیک به 10 هزار دانشجو و 285 نفر عضو هیات علمی ، یکی ازبزرگترین واحدهای دانشگاهی در استان سمنان است.
این دانشگاه 224 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترای تخصصی و دکترای پزشکی دارد.

سمنان لاین – یکی از خواسته های مردمی که توسط بنیاد های مختلف سمنان به ریاست محترم دانشگاه آزاد استان سمنان! پیشنهاد و توسط برخی از اعضای شورای شهر سمنان هم پیگیری و اقدامات خوبی هم در یک مقطع صورت پذیرفت ، بیمارستان دانشگاه آزاد سمنان بود که متأسفانه این هم در کنار مابقی وعده هایی قرار گرفته که تحرکی بیش از این را از مسئولان دانشگاه آزاد واحد مرکز استان می طلبد.

سمنان لاین  در این خصوص مطالبی  را در اختیار دارد که در صورت عدم پیشرفت در نهایی کردن این طرح مهم  توسط مسئولین ذیربط ،  در آینده ای نزدیک منتشر خواهد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب