18:51:01 - چهار شنبه 21 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سمنان: طرح های با قابلیت سرمایه گذاری در استان سمنان شناسایی شوند
کانال تلگرام سمنان لاین

 سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سمنان، بر شناسایی و معرفی طرح هایی که قابلیت سرمایه گذاری دارند از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش سمنان لاین ، منوچهر صادقی در نشست توجیهی و همفکری سفر آتی ریاست جمهوری به این استان با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری و مدیران دستگاههای اجرایی استان سمنان، گفت: مدیران باید طرحهایی که با سرمایه گذاری منجر به توسعه یک بخش شهر، منطقه یا شهرستان می شود، معرفی کنند.
صادقی با اشاره به لزوم تعامل و همکاری همه دستگاهها با معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان، بر استفاده و بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاری و ایرانیان مقیم خارج از کشور در استان سمنان تاکید کرد.
وی گفت: کلیه طرح های نیمه تمام و با پیشرفت بالای 50 درصد و کلیه طرح های با قابلیت اقتصادی در استان سمنان احصا شود.
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان اظهار داشت: همه دستگاههای اجرایی باید تلاش کنند که ظرفیت های این استان را به نحو مطلوب ارائه کند.
وی افزود: از ظرفیتهای بالقوه و بالفعل بخشهای خصوصی در کنار بخشهای عمومی و دولتی باید بهره گیری شود.
وی با اشاره به شناسایی ظرفیتهای زیرساخت های استان سمنان در قالب طرحها و پروژه های استانی، گفت: باید برای جذب سرمایه گذار، معرفی توانمندیهای استان به سازمانها و بخش خصوص، با هدف ایجاد توسعه و رونق اقتصادی کمک شود.
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: ارائه قابلیتهای استان سمنان در سفر ریاست جمهوری به استان سمنان فرصت مناسبی است تا دولت با حمایت و پشتوانه بخش خصوصی، بتواند تصمیم های توسعه ای برای استان سمنان اتخاذ کند.
سیدعلی هاشمی، مدیر کل حوزه استانداری سمنان نیز با ابراز خرسندی از تلاشها و گامهای برداشته شده مدیران گفت: باید همه در جهت معرفی ظرفیتها و توانمندیها گام بردارند و مدیران با بخش خصوصی تعامل ایجاد کنند.
در این جلسه مقرر شد کلیه دستگاههای اجرایی فهرست فرصتها، طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری خود را به تفکیک بخشهای مختلف اقتصادی، برای جمع بندی به معاونت اقتصادی استانداری و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان ارائه کنند.
ارائه فهرست طرحهای نیمه اقتصادی، طرح های اقتصادی بزرگ که نیازمند سرمایه در گردش و هماهنگی های ملی دارند، ارائه طرح های با قابلیت اجرایی کلنگ زنی توسط ریاست جمهوری، ارائه فهرست طرح های بزرگ اقتصادی دولتی و غیردولتی در مراحل مختلف توافق که قابلیت انعقاد قرار داد یا تفاهمنامه نهایی در جلسه توسعه و سرمایه گذاری را دارند، از سوی استان سمنان در این نشست مطرح شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب