18:17:21 - دوشنبه 19 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داود یاراحمدی خبر داد: استان سمنان صاحب خانه سفال و سرامیک می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سرپرست حوزه هنری استان سمنان از ایجاد خانه سفال و سرامیک در حوزه هنری استان سمنان در آینده نزدیک خبر داد.

داود یاراحمدی در نشستی با هنرمندان و پیشکسوتان رشته سفال و سرامیک سمنان با تاکید بر ضرورت ایجاد یک فضای هنری برای هنرمندان این رشته گفت: هنرمند بیش از دغدغه مباحث اقتصادی باید به فکر تولید و خلق اثر باشد.

وی افزود: برگزاری چنین نشست‌هایی برای شنبدن حرف‌ها و نظرات و شناخت مشکلات و رفع کم و کاستی‌ها اهل هنر است که امیدوارم با همراهی یکدیگر در این مسیر موفق باشیم.

سرپرست حوزه هنری استان تصریح کرد: با ایجاد خانه سفال و سرامیک در حوزه هنری استان سمنان در خدمت تمام هنرمندان و پیشکسوتان توانمند این رشته در استان خواهیم بود.

یاراحمدی بیان کرد: در راستای حمایت از هنرمندان سفال و سرامیک ،از برپایی نمایشگاه‌های مختلفی در سطح استان ،کشور و حتی در عرصه بین‌الملل استقبال می‌کنیم.

سرپرست حوزه هنری استان از پیشکسوتان و هنرمندان شاخص این حوزه به عنوان سرمایه‌های معنوی یاد کرد و افزود: حوزه هنری استان سمنان همه ظرفیت‌های خود را برای بسط و گسترش هنر انقلابی به میدان آورده و از فعالان این بخش در همه رشته‌های هنری حمایت می‌کند.

گفتنی است: در این نشست شماری از هنرمندان فعال استان در رشته سفال و سرامیک به ارایه دیدگاه‌های خود در خصوص مشکلات پیش روی هنرمندان این رشته پرداختند. حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی، خرید آثار هنرمندان، برگزاری اکسپوی فروش آثار هنرمندان، بازدید از کارگاه‌ها، کمک به رفع مشکلات مالی، صادرات آثار و … از مطالبات هنرمندان سمنانی در این نشست بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب