10:58:56 - دوشنبه 19 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار : با ایجاد کمپین‌های داخلی واحدهای تولیدی و کارگران زحمتکش ضربه می‌خورند / اسودی : 160مصوبه در کارگروه تسهیل استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

  استاندار سمنان در هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار کرد: واحدهای تولیدی کشور از کمپین‌هایی که در داخل ایجاد می‌شود، ضربه می‌خورد.

به گزارش سمنان لاین محمد وکیلی گفت : تمام دستگاه‌های دولتی باید کمک کنند و دست به دست هم دهند تا این‌گونه کمپین‌ها را از بین ببرند که با ایجاد این کمپین‌ها واحدهای تولیدی و کارگران زحمتکش ضربه می‌خورند.

وی با بیان اینکه بسته دوم حمایتی برای رونق اقتصادی و خروج از رکود توسط دولت تدبیر و امید ارائه شده است، افزود: در این شرایط حساس کنونی همگی باید در جهت تحقق اهداف این بسته و حمایت از تولید و رونق اقتصادی کشور تلاش کنیم.

همچنین بهروز اسودی در این جلسه اظهار داشت ؛

طی شش جلسه قبلی کارگروه، مشکلات و مسائل حدود 70 واحد تولیدی و صنعتی بررسی شد که 160 مصوبه در جهت رفع موانع و مشکلات موجود به تصویب رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: از این 160 مصوبه، 75 مصوبه مربوط به مور بانکی و تسهیلات، 24 مصوبه مربوط به امور زیرساختی، 13 مصوبه امور مالیاتی، 14 مصوبه مربوط به تأمین اجتماعی و مابقی مربوط به امور سرمایه‌گذاری و تولید است.

اسودی ضمن تشکر از تمام دستگاه‌های اجرایی در جهت اجرای مصوبات کارگروه اضافه کرد: از تعداد 160 مصوبه شش جلسه قبلی، 18 درصد مصوبات اجرایی و 64 درصد نیز در دست اقدام است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب