17:57:05 - یکشنبه 18 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاتب : معافیت‌ مالیاتی برای تمامی مناطق ویژه اقتصادی / لاریجانی به گرمسار می‌آید
کانال تلگرام سمنان لاین

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت‌: قانونی در سال 94 مبنی بر حذف شعاع 120 کیلومتری به تصویب رسید که لازمه‌ اجرای آن، تصویب آئین‌نامه آن در هئیت دولت بود که به‌حمدالله این آیئن‌نامه در هئیت دولت نیز به تصویب رسید.

به گزارش سمنان لاین ، دکتر غلامرضا کاتب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: تصویب این آئین نامه خدمت بزرگی به مردم شهرستان و منطقه است زیرا یکی از بهترین راهکارهای بستر رشد و توسعه گرمسار با این قانون مهیا می‌شود.

معافیت‌ مالیاتی برای تمامی مناطق ویژه اقتصادی

وی ادامه داد: اصل هدف این مصوبه، جذب سرمایه‌گذاری در گرمسار به خصوص بعد از برجام که سرمایه‌گذاری خارجی افزایش خواهد یافت، است .

کاتب افزود: تمام واحدهای تولیدی و مناطق ویژه اقتصادی از این پس و با ابلاغ این آئین‌نامه می‌توانند از مشوق‌ها و معافیت‌های مالیاتی بهره‌مند شوند.

ممنوعیت اعطای مجوز به واحدهای صنعتی آلاینده در استان سمنان

وی خاطرنشان کرد: باید محدودیت‌ها از پیش‌روی سرمایه‌گذاران برداشته شود تا بتوان با این خدمت سبب رونق اقتصادی و کاهش رکود شد.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان همچنین به توافق صورت گرفته با مسئولان استانی جهت ممنوعیت مجوز به واحدهای صنعتی آلاینده خبر داد. 

تصویب جابجایی 600 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در هئیت دولت

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: جابجایی 600 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در هئیت دولت به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزارت راه و شهر‌سازی ، وزارت جهاد کشاورزی، و سازمان حفاظت محیط زیست رسما طی نامه‌هایی جداگانه جابجایی این زمین‌ها را بلا‌مانع عنوان کرده‌اند.

400 هزار میلیارد تومان برای اتمام پروژه‌های عمرانی در سطح کشور نیاز است

وی ادامه داد: بنده معتقدم در اجرای هر کاری باید منافع ملی و منافع مردم در نظر گرفته شود و اگر به این صورت باشد کارها به نحو احسن و با بهره‌وری فراوان انجام خواهد شد.

کاتب با بیان اینکه 400 هزار میلیارد تومان برای اتمام پروژه‌های عمرانی در سطح کشور نیاز است تصریح کرد: هر گونه اعتباری که از آزادسازی تحریم‌ها به دست آید باید صرف اتمام پروژه‌های عمرانی شود.

 

لازم به ذکر است رییش شورای اطلاع‌رسانی استان و مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان از سفر دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به گرمسارخبر داد.

ایرج کارخایی با اعلام این خبر اظهار کرد:

رئیس قوه مقننه برای حضور در یادواره شهدای گرمسار به این شهرستان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه رییس مجلس، عصر فردا دوشنبه 27 مهر با استقبال محمد وکیلی استاندار سمنان وارد این شهر می‌شود، اضافه کرد: حضور در گلزار شهدای گرمسار و اهداء گل به مزار این شهدای والامقام از جمله برنامه‌های سفر لاریجانی به گرمسار است که راس ساعت 16 در گلزار شهدای گرمسار برگزار می‌شود.

وی از سخنرانی رئیس قوه مقننه در جمع مردم گرمسار خبر داد و تصریح کرد: دکتر لاریجانی با حضور در مسجد جامع گرمسار ضمن خواندن نماز مغرب و عشا در این مسجد به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان با بیان اینکه یک هیات از مجلس دکتر لاریجانی را همراهی می‌کند، از همراهی نمایندگان این استان در سفر یک‌روزه دکتر لاریجانی به گرمسار خبر داد و افزود: رئیس مجلس همچنین دیداری با زندوکیلی استاندار سمنان نیز خواهد داشت.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب