9:12:50 - یکشنبه 18 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور 48 هزار تمبر یادبود شهدای استان سمنان+عكس
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس ستاد کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان از صدور 48 هزار تمبر یادبود 3 هزار شهید استان سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین به نقل از ایسناسرهنگ عبدالرحیم فریدون گفت: با مشارکت ستاد کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و مساعدت شرکت پست استان سمنان تمبر یادبود سه هزار شهید استان سمنان منتشر شد.

وی افزود: برای تمامی سه هزار شهید استان سمنان یک مجموعه شامل 16 عدد تمبر و در مجموع 48 هزار تمبر یادبود صادر شده است که توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران توزیع می شود.

رئیس ستاد کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان اضافه کرد: انتشار تمبر یادبود شهدای استان سمنان از جمله برنامه‌های اصلی و مهم اجلاسیه بزرگ سه هزار شهید استان سمنان بوده است و در هفته دفاع مقدس در تمام 8 شهرستان استان رونمایی شد.

سرهنگ فریدون ادامه داد: برای حدود یک‌هزار و 30 شهید شهرستان شاهرود، 455 شهید شهرستان دامغان، 650 شهید شهرستان دامغان، 230 شهید شهرستان گرمسار، 126 شهید شهرستان سرخه، 110 شهید شهرستان میامی، 104 شهید شهرستان آرادان و 184 شهید شهرستان مهدیشهر به طور جداگانه تمبر یادبود صادر شده است و یک مجموعه کامل از آنها به طور نمادین در فرمانداری‌های هر شهرستان نصب شده است.

وی با بیان اینکه تمبر یادبود شهدا یک سند ارزشی محسوب می‌شود و در کل کشور توزیع می‌شود، تصريح كرد: استان سمنان اولین استان در کشور است که برای تمام شهدای استان تمبر یادبود صادر کرده است و از این حیث استان سمنان در کشور نمونه است.

رئیس ستاد کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان همچنین افزود: برای هر یک از خانواده‌های سه هزار شهید استان سمنان نیز یک مجموعه شامل 4 تمبر یادبود شهید همان خانواده منتشر و در قالب يك لوح و قاب شکیل برای تمام آنها ارسال می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب