9:10:24 - یکشنبه 18 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان: تلاش شود از شخصیت ها و مفاخر در زمان حیات شان تجلیل شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بر تجلیل از شخصیتها و مفاخر در زمان حیات شان تاکید کرد و گفت: حجت الاسلام والمسلمین بطحایی در ایوانکی عالمی خادم و خدمتگزار است و باید به شایستگی تجلیل شود.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد شاهچراغی روز یکشنبه در نشست با اعضای ستاد نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا بطحائی، با اشاره به آشنایی با وی از سال 1334، گفت: وی از زمان طاغوت به منطقه ایوان کی آمد، استقامت کرد و به تلاش در منطقه پرداخت.
وی تاکید کرد: ماندن در یک منطقه به مدت 50 سال و انجام کارهای تبلیغی در شرایط سخت قبل از انقلاب و بعد از آن، در یک شهر کوچک جهاد اکبر است.
شاهچراغی با بیان اینکه مردم ایوان کی سالهای متمادی از محضر این روحانی بهره برده اند، گفت: حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا بطحائی معرفت تازه ای مردم این منطقه بخشید.
وی با اشاره به اینکه مردم از منبر و تبلیغ این روحانی استفاده کرده اند، گفت: تبلیغ اسلام و بیان مطالب از سوی حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا بطحائی، بر محور خنده و روی گشاده بوده است.
امام جمعه سمنان با بیان اینکه مراسم نکوداشت این روحانی باید به خوبی برگزار و از ایشان قدردانی شود گفت: برای برگزاری هرچه بهتر آیین نکوداشت این روحانی، از مسئولان و شخصیت های فرهنگی و اجرایی استان سمنان دعوت شود.
حجت الاسلام سیدعلی مهدی نژاد، امام جمعه گرمسار نیز در سخنانی با اشاره به تشکیل ستاد نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین بطحایی گفت: شهرستان گرمسار دارای سه روحانی و شخصیت وارسته سادات شامل حجت الاسلام بهشتی در آرادان، حجت الاسلام موسوی در گرمسار و حجت الاسلام والمسلمین بطحائی در ایوان کی بوده است که خدمات فراوانی داشته اند.
وی گفت: عالم وارسته بطحایی زمانی به ایوان کی آمد که روحانی در این منطقه وجود نداشت و شهرها و مناطق اطراف نیز از وجود ایشان بهره مند شدند.
محمدرضا سوقندی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز با اشاره به مصوبه شورای فرهنگ عمومی در برگزاری آیین نکوداشت این روحانی گفت: این نکوداشت پنجشنبه بیست و یکم آبان 94 در مسجد جامع ایوان کی برگزار می شود.
جمعی از مسئولان ایوانکی از جمله امام جمعه، بخشدار و شهردار این شهر در این نسشت حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب