19:50:22 - چهار شنبه 14 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار خبر داد ؛ افتتاح بیمارستان 100تختخوابی سینای سمنان در بهار 95
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار شهرستان سمنان با اشاره به پیشرفت 95 درصدی این پروژه از افتتاح بیمارستان سینا در سه ماهه اول سال 95 خبر داد .

به گزارش سمنان لاین  سید عباس دانایی با بهره‌برداری از بیمارستان خصوصی سینا ضمن ارتقاء ارائه خدمات درمانی 300 فرصت مستقیم شغلی ایجاد می‌شود.

فرماندار شهرستان سمنان در بازدید از روند اجرایی پروژه بیمارستان خصوصی سینا در سمنان  با تاکید بر تسریع در تکمیل این  بیمارستان گفت: با بهره برداری از بیمارستان خصوصی سینا علاوه بر ارتقاء و ارائه خدمات  درمانی 300فرصت مستقیم شغلی نیز ایجاد می شود

سید عباس دانایی در بازدید از روند تکمبلی ساخت بیمارستان خصوصی سینا در شهر سمنان با ابراز خرسندی از اجرای این پروژه با مشارکت بخش خصوصی گفت: با تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان سینا شاهد ارتقای خدمات درمانی بیماران از قبیل افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی ، تجهیزات پزشکی و … خواهیم بود .

وی با اشاره به ظرفیت 100 تختخوابی این بیمارستان گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت 900 متر در پنج طبقه با استفاده از آخرین تکنولوژی روز پزشکی در حال ساخت است.

دکتر همتی عضو هیات مدیره بیمارستان با اشاره به سرمایه گذاری 240 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی در این پروژه خواستار تسریع در همکاری دستگاه‌ها در تکمیل و راه اندازی این بیمارستان شد.

وی با اشاره به این موضوع که با راه اندازی این بیمارستان زمینه استفاده بیماران استان از این بیمارستان فراهم شده و دیگر کمتر شاهد اعزام بیماران استان به استان‌های همجوار بوده و از تحمیل هزینه‌های بیشترخانواده ها در ان اعزام ها  کاسته خواهد شد.

گفتنی است: این پروژه از اردیبهشت سال 89 شروع و در دو مرحله سازه و دیواره محیطی و تاسیسات و نازک کاری در دست ساخت است و با مشارکت 80نفر سهام‌دار اعم از پزشکان متخصص و فوق تخصص و… مشغول به فعالیت است این بیمارستان دارای بخش های مختلف درمانی و پزشکی از جمله جراحی عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی، آزمایشگاه، ICU ،CCU ،NiCU، زنان و زایمان،رایو لوژی، فیزیوتراپی، آندوسکوپی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب