11:21:41 - چهار شنبه 14 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به بهانه ی حذف یک خبر از دسترس مخاطبان / مردم منتظر اصلاح مطالب گفته شده درخصوص بدنه کارشناسی استان هستند
کانال تلگرام سمنان لاین

خبری که در ذیل می خوانید در یکی از سایت های شاهرودی منتشر که بدون هیچ توضیحی برای مخاطبین خود پس از مدتی آن را از  دسترس خارج کرد. این درحالیست که از مشخصه های  سایت مذکور از یکسو مدعی داشتن مخاطبین بسیار!!! در استان و از سویی ژست توسعه متوازن گرایی داشتن است.

الاایحال خواندن بخش هایی از این خبر که حاوی مطالبی شبه فکاهی میباشد خالی از لطف نیست :

 

<<…سوال اینجاست استاندار سمنان که این روزها شاه بیت سخنانشان در حمایت از بنگاههای غیردولتی و خصوصی و همچنین حمایت از تولید کنندگان خلاصه میشود، با چه توجیهی حضور در یکی از مهمترین همایش های استانی !!!  که از قضا در محروم ترین نقطه شرق استان و به همت بخش خصوصی برگزار گشت را بی اهمیت جلوه داده و از حضور در کنار کارآفرینان ضعیف و محتاج حمایت بخش خصوصی بیمار در شاهرود امتناع ورزیدند؟

مگر کارآفرینان شاهرودی آنقدر حنایشان بی رنگ تر از موثرین سمنانی است که شما یک یک جلسات این عزیزان را پیگیری میفرمایید اما از حضور در این همایش ها که شما مدعی حمایت از آن هستید دریغ میورزید؟

 

البته ناگفته نماند که در طول سالیان دراز این رسم شاهرودنوازی از سوی مسئولین مرکز استان به یک عرف عقلایی در میان مردمان شاهرود نهادینه شده و اندکی دور از ذهن است که حمایتهای یک مقام مسئول یا مدیرکل در مرکز استان نسبت به این شهر تداوم داشته باشد و صد البته مغلوب بدنه کارشکن استان نگرد…>>

 

سمنان لاین ضمن قدردانی ازتلاش های عالی ترین مقام دولت در استان لازم می داند برای چندین بار توجه استاندار محترم را بدین نکته جلب کند که بین توسعه واقعی متوازن که راهی جز از مسیر تدبیر بدنه  کارشناسی استان ندارد با توسعه متوازن همراه با بازی های رسانه ای متفاوت است .

 

بگذریم از کم لطفی برخی عزیزان که با بی تدبیری  بدنه کارشناسی استان را به تعصب شهرستانی متهم کردند که حالا باید متأسفانه شاهد جملاتی ازجنس لمپنیزم با عنوان  ” بدنه کارشکن استان ”  باشیم .

 

لذا افکار عمومی منتظر تصحیح مطالب گذشته ی این دوستان در خصوص بدنه کارشناسی استان میباشد چرا که در غیر اینصورت همانطور که زمزمه های آن به گوش میرسد آتش آن بزودی دامن خود آنها را هم خواهدگرفت.

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب