18:05:52 - سه شنبه 13 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شوخی لاریجانی با توکلی درباره گوسفندهایش در بهشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

علی لاریجانی و احمد توکلی که نسبت فامیلی با هم دارند، در اعلام موضعی در مخالفت با یکدیگر، از تریبون علنی مجلس با هم شوخی کردند.
احمد توکلي نماينده تهران که نسبت به عدم تبيين پيشنهادات اصلاحي عموم نمايندگان در بررسي جزئيات طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام»، معترض بود، در تذکري خطاب به رئيس مجلس گفت: شما و هيات رئيسه سوگند خورده ايد آيين نامه را رعايت کنيد، من نمي دانم اگر مي خواستيد براي نقض اين سوگند در جلسه امروز گوسفند قرباني کنيد، چند گوسفند را بايد ذبح مي کرديد؟

علي لاريجاني هم که پسرخاله توکلي است به شوخي به او گفت: تمام گوسفندهاي شما را از بهشهر مي آورديم و مي کشتيم!

اين شوخي با خنده نمايندگان و شخص توکلي روبرو شد. نماينده تهران با خنده گفت: من هيچ گوسفندي در بهشهر ندارم.

توکلي در ادامه گفت: با رعايت آيين نامه داخلي مجلس امکان بررسي پيشنهادات نمايندگان ميسر بود. جلسه روز يکشنبه مجلس که مانور تفرقه بود و آن شد که نبايد مي شد، در بررسي جزئيات هم شما اجازه طرح هيچ پيشنهادي را نداديد که از نظر قانوني و سياسي مشکل دارد.

لاريجاني در پاسخ به وي با اشاره به تصويب کليات طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام»، در جلسه روز يکشنبه، به جلسه غيرعلني صبح امروز اشاره کرد که بر اساس آن وفاقي صورت گرفت تا با توجه به مشکلات کشور، برخي نمايندگان از پيشنهاداتشان بگذرند.

او گفت: طرحي داشتيم که اگر برجام بخواهد اجرا شود، بايد شروطي انجام شود و امروز هم جزئياتش به تصويب رسيد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب