8:19:33 - یکشنبه 11 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درمانگاه مادر در شهرستان سرخه کلنگ زنی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 – با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، عصر شنبه، درمانگاه مادر در سرخه، زادگاه دکتر روحانی رییس جمهوری، کلنگ زنی شد.

سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور آئین کلنگ زنی درمانگاه مادر در سرخه گفت: ایجاد امنیت اجتماعی بزرگترین رسالت سازمان تامین اجتماعی است.

وی تامین خدمات درمانی را دومین وظیفه سازمان تامین اجتماعی برشمرد و گفت: در دو دولت گذشته سازمان تامین اجتماعی که خود باید تامین کننده امنیت اجتماعی می بود، به حاشیه سازترین نهادها تبدیل شده بود.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی مفتخر به تامین مستمری پنج میلیون مستمری بگیر اصلی و تبعی است و در سال 94 تاکنون این سازمان ماهانه 30 هزار میلیار ریال مستمری، بدون اتکا به منابع عمومی کشور، پرداخته است که به اندازه یارانه پرداختی به کل مردم کشور است.

نوربخش متوقف نشدن تولید و بیکار نشدن شاغلین در بخش تولید کشور را از اهداف سازمان تامین اجتماعی عنوان و خاطرنشان کرد: 10 هزار میلیارد ریال نیز برای تامین درمان و سه هزار میلیارد ریال نیز هزینه های دیگر از سوی این سازمان در سال جاری پرداخت شده است.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی 10 هزار میلیارد ریال افزون بر یارانه پرداختی دولت برای مردم، تامین اعتبار کرده است.

نوربخش، سازمان تامین اجتماعی را خاکریز اول کشور در برابر جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی دانست و گفت: این سازمان خطرپذیری مردم در عرصه اقتصادی شرایط تحریم را مدیریت می کند.

وی با اشاره به مسایل علنی اقتصادی مانند اقدامات بابک زنجانی که سازمان تامین اجتماعی کشور با آن درگیر بوده است، اضافه کرد: برخی برنمی تابند و مساله ای که در تیم اقتصادی دولت به صورت یک نامه عادی است را علنی می کنند و به انتظار این هستند که شکافی در دولت تدبیر و امید ببینند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور تاکید کرد: این عده باید بدانند که خواب شکاف در دولت تدبیر و امید تعبیر نخواهد شد، زیرا دکتر روحانی رییس جمهوری عزت کشور را می خواهند و رهبری نیز حمایت می کنند.

فرماندار شهرستان سرخه نیز در این آئین گفت: زمین درنظر گرفته شده برای درمانگاه مادر شامل سه هزار و 510 مترمربع است و برای آن دو میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است.

رضا کرمی با اشاره به اعلام فراخوان برای تامین پیمانکار اجرای پروژه درمانگاه مادر در سرخه، افزود: 18 هزار نفر در این شهرستان با داشتن دفترچه، از خدمات درمانی بیمه تامین اجتماعی بهره مند هستند.

محمد وکیلی استاندار، علیرضا خسروی نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان سمنان و شهرستان سرخه در این آئین حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب