20:07:39 - یکشنبه 11 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: جلب اعتماد مردم بزرگترین رسالت مجریان انتخابات است
کانال تلگرام سمنان لاین

 استاندار سمنان، جلت اعتماد مردم را از طریق اجرای درست و کامل قوانین و مقررات، اصلی ترین رسالت مجریان انتخابات در مراحل مختلف عنوان کرد.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، محمد وکیلی در ششمین جلسه ستاد انتخابات استان سمنان گفت: از نظر شرع و قانون، مسئول هستیم از رای مردم حفاظت و حراست کنیم.
وی افزود : ایجاد اعتماد و اطمینان در برگزاری انتخابات امر مهمی است و یکی از وظایف اصلی دست اندرکاران انتخابات ایجاد اعتماد و اطمینان بخشی به مردم است و مردم باید مطمئن شوند برگزار کنندگان انتخابات از رای مردم حفاظت و حراست می کنند.
وکیلی یکی از مسئولیتهای مهم فرمانداران را برگزاری مطلوب انتخابات برشمرد و افزود: انتخابات یک فرصت و نمایش برای نشان دادن حضور فعال و مشارکت مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی است و هرقدر حضور مردم گسترده تر باشد، به عنوان یک هویت ملی در جهان حائز اهمیت و نقش آفرین است.
وی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی متکی به نظر و آرای مردم است و مشارکت مردم در انتخابات نشانگر علاقه مندی مردم به نظام و دولت است و در سال انتخابات باید در جهت حضور حداکثری و بسترسازی در این زمینه تلاش مضاعف شود.
استاندار سمنان بر پوشش کامل نقاط استان سمنان از لحاظ ارتباط مخابراتی و فناوری، توجه و تامین نیازمندیهای فرمانداریها در خصوص برگزاری مطلوب انتخابات، فعال تر شدن ستاد انتخابات استان، سرکشی به ستادهای انتخابات شهرستانها، رصد مسائل و مشکلات و موارد مختلف انتخابات، توجه به قانون و مقررات انتخابات توسط فرمانداران و بخشداران، توجه به آموزش لازم دست اندرکاران انتخابات و رعایت بی طرفی کامل برگزار کنندگان انتخابات تاکید کرد. 
معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان، بر برگزاری انتخابات به صورت شفاف و حضور گسترده مردم تاکید کرد و گفت: همه فرمانداریها و بخشداریها با یک آمادگی کامل بستر مناسب برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای ایجاد کنند.
محمدرضا میرزایی بر اشراف کامل بر مقررات و قوانین مربوط به انتخابات تاکید کرد.
مهدی بندرآبادی، مدیر دفتر سیاسی و انتخابات استانداری سمنان نیز گزارشی از مصوبات جلسات گذشته این ستاد ارائه داد و فرمانداران و بخشداران و اعضای ستاد نقطه نظرات و مطالب خود را در موضوع های مختلف مطرح کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب