19:03:58 - شنبه 10 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باری دیگر در سمنان ؛ گودبرداری غیر اصولی / در کمتر از یک ساعت مردم شاهد سر در آوردن یک استخر شدند / گزارش تصویری
کانال تلگرام سمنان لاین

بعد از ظهر روز شنبه در بلوار سعدی سمنان مردم شاهد اتفاقی بودند که در  جای خود مایه ی بسی تأسف بود.

به گزارش خبرنگار سمنان لاین در تخریب یک باب منزل مسکونی هنگام گود برداری ، لوله اصلی آب شرب در بلوار سعدی توسط  لودر آسیب جدی دید بنحوی که ساعت ها مردم منطقه مذکور را با قطعی آب مواجه کرد.

نکته جالب توجه تذکر اهالی به شرکت تخریب کننده مذکور و همینطور راننده لودر بوده است که متأسفانه با بی اعتنایی به تذکرات  ، گروه به کار خود ادامه داده و با گود برداری به سمت پیاده رو  البته در عمق حدود 2 متری باعث ترکیدگی لوله اصلی آب می شوند.

 

به گزارش خبرنگار سمنان لاین به نقل از اهالی منطقه ، راننده  مذکور پس از حادثه بجای پیگیری متأسفانه از محل گریخته بدون اینکه اقدامی در جهت پیگیری امر داشته باشد .

 

لازم به ذکر است با توجه به محاسبات صورت گرفته در این شرایط کم آبی حدود 500 متر مکعب آب شرب در این اتفاق ازبین رفته که قطعا نهادهای مرتبط باید در این خصوص پیگیر بوده و اقدامات قانونی را در دستور کار خود قرار دهند تا علاوه بر اعمال قانون برای این شرکت تخریب ساختمانی شاهد تکرار این موارد و روش های غیر اصولی نباشیم.

 

همچنین با توجه به نفوذ آب در زمین خطر در کمین ساختمان های مجاور است که امیدواریم تمهیدات لازم برای امنیت شهروندان صورت پذیرد.

 

حضور  اسماعیل پور مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سمنان در محل حادثه

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب