10:37:20 - سه شنبه 6 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
8 عضو باند تجاوز به دختر دانشجو دریکی ازشهرهای استان سمنان دستگیر شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یك پراید با ٢ مسافر شد. راننده پراید پس از حركت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر داد و دختر جوان كه متوجه تغییر مسیر خودرو شده بود به راننده اعتراض کرد.در همین زمان دختر دانشجو متوجه نیت شوم سرنشینان می‌شود.

به گزارش سمنان لاین  هفته پیش یك دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یك پراید با ٢ مسافر شد این درحالی بود که روی سقف خودرو تابلوی تاكسی تلفنی نصب شده بود.

راننده پراید پس از حركت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر داد و دختر جوان كه متوجه تغییر مسیر خودرو شده بود به راننده اعتراض کرد.در همین زمان دختر دانشجو متوجه نیت شوم سرنشینان می‌شود اما ٢ جوان داخل خودرو با چاقو او را تهدید به سكوت کردند.

این ٣ شیطان صفت پس از انتقال این دختر دانشجو به یكی از باغ‌های روستایی در ٦ كیلومتری جنوب شهر به همراه 5 نفر دیگر از اراذل و اوباش او را مورد تجاوز قرار داده و سپس در یكی از خیابان‌های شهر رها کردند.

ماموران پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان با اطلاع از این موضوع بلافاصله تحقیقات خود را آغاز کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد این باند با نصب تابلوی قلابی یكی از آژانس‌های تلفنی شهرستان روی خودروی خود اقدام به ربودن دختر جوان كرده بودند. سرانجام پس از یک هفته تلاش ماموران پلیس ٨ عضو این باند دستگیر شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب