18:05:57 - سه شنبه 6 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تیم ورزش زورخانه ای استان سمنان به الجزایر اعزام می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: تیم ورزش زورخانه ای این استان، به منظور شرکت در هفته فرهنگی ایران در الجزایر، ساعت چهار بامداد چهارشنبه پانزدهم مهر 94 اعزام می شود.

فرزاد فتاحی  افزود: تیم 10 نفره ورزش زورخانه ای استان سمنان، به نمایندگی از ایران اسلامی، برای حضور در برنامه های هفته فرهنگی ایران به الجزایر اعزام می شود.
وی خاطرنشان کرد: تیم ورزش زورخانه ای استان سمنان در این سفر به همراه دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعزام می شود.
فتاحی با اشاره به اینکه سفر تیم ورزش زورخانه ای، اولین اعزام تیمی از استان سمنان به نمایندگی از ایران به خارج از کشور است، ادامه داد: این اعزام، به دلیل موفقیت های استان سمنان در میزبانی از دو رویداد کشوری این رشته ورزشی است.
وی با اشاره به قرارداشتن تیم ورزش زورخانه ای استان سمنان در بین چهار تیم برتر کشور، گفت: این تیم در سفر به الجزایر، به اجرای برنامه های متنوع این رشته زورخانه ای و باستانی، در هفته فرهنگی ایران در الجزایر می پردازد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: دوره توانمندسازی سازمانهای مردم نهاد کشور در حوزه بین الملل نیز سه شنبه شب، با حضور 60 نفر از نمایندگان این سازمانها، در مجتمع فرهنگی شهید کلاهدوز شهمیرزاد آغاز می شود.
وی تصریح کرد: دوره توانمندسازی سازمانهای مردم نهاد کشور در حوزه بین الملل، چهار روزه و با برگزاری کارگاه های آموزشی با تدریس برخی معاونان وزیران ورزش و جوانان و امور خارجه برنامه ریزی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان یاد آور شد: محمدرضا رستمی، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور، در آئین افتتاحیه دوره توانمندسازی سمن های کشور در شهمیرزاد حضور می یابد.
استان سمنان در سال 94 میزبان 35 رویداد ملی و بین المللی بوده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب