17:55:37 - یکشنبه 4 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: دولت تدبیر و امید بار سنگین هزینه درمان را از دوش خانواده‌ها برداشته است
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به برنامه‌ریزی مدون دولت یازدهم برای مشکلات بخش سلامت و اهمیت و نقش آن در زندگی مردم،گفت: دولت تدبیر و امید بار سنگین هزینه درمان بیماران را از دوش خانواده‌ها برداشت.

محمد وکیلی با بیان اینکه تحول نظام سلامت در اولویت کاری دولت تدبیر و امید قرار دارد گفت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند ” ما می‌خواهیم اگر کسی در خانواده‌ای مریض شد ، آن خانواده بیش از رنج مریض‌داری رنج دیگری نداشته باشد ” امروز مفتخریم اعلام کنیم که بیش از 90 درصد مجموعه جمعیت کشور تحت بیمه سلامت ایرانیان قرار گرفته و امیدواریم بقیه نیز که بیشتر به دلیل عدم مراجعه بوده را نیز تحت پوشش بیمه‌ای قرار داده تا شاهد پوشش 100 درصدی بیمه سلامت استان باشیم .

وی با بیان اینکه در این طرح بخش عمده هزینه درمان را دولت تقبل می‌کند گفت‌: امروز در روستاها تنها 3 تا 5 درصد و در شهرها نیز 5 تا 10 درصد هزینه به عهده بیمار است که با اجرای این طرح بارسنگین هزینه درمان بیماران از دوش خانواده‌ها برداشته شد .

وی تصریح کرد: دولت دکتر روحانی با توجه به همه محدودیت‌های مالی که دارد توانست در سال گذشته و سال‌جاری بخش عمده‌ای از طرح تحول نظام سلامت را در کشور اجرایی و عملیاتی کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب