7:44:38 - شنبه 3 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
: استان سمنان جايگاه نخست توسعه ورزش همگاني کشور را کسب کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

مديرکل ورزش‌و‌جوانان استان سمنان اظهار کرد: استان سمنان، جايگاه نخست بخش توسعه ورزش همگاني کشور را به دست آورد.

 

به گزارش سمنان لاین ؛ فرزاد فتاحي اظهار کرد: معاونت ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان، عملکرد سال 93 ادارات‌کل استاني در بخش توسعه ورزش همگاني را اعلام کرد.

 

وي با بيان اينکه استان‌ها بر اساس 12 شاخص بررسي و در نهايت برترين استان‌ها مشخص شده‌اند، گفت: همايش‌هاي پياده‌روي خانوادگي، جشنواره‌هاي ورزشي، همايش‌هاي کوهپيمايي و دوچرخه‌سواري، ورزش صبحگاهي، مسابقات محلات، چاپ پوستر و بروشور با عنوان ورزش همگاني، برنامه ورزش همگاني در هفته دفاع مقدس ، هفته تربيت بدني ودهه فجر، شاخص‌هاي اين ارزيابي بود.

 

فتاحي تصريح کرد: در مجموع اين ارزيابي، عملکرد استان‌ها در 3 تيپ دسته‌بندي شدند و استان سمنان همراه با استان‌هاي ايلام، بوشهر، سيستان و بلوچستان، قم، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، کردستان، کهکيلويه وبويراحمد،‌ هرمزگان و خراسان شمالي در تيپ 3 اين دسته‌بندي قرار گرفتند.

 

مديرکل ورزش و جوانان سمنان تصريح کرد: در پايان اين ارزيابي و بررسي 12 شاخص، استان سمنان با 523 در جايگاه اول بخش توسعه ورزش همگاني در سال گذشته قرار گرفت و کردستان با 433 امتياز و قم با 301 امتياز، عناوين دوم و سوم اين بخش را در سال 93 به دست آوردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب