8:45:32 - جمعه 2 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار سمنان خبر داد؛ تشکیل بیش از 10 سرای محله در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

محمدکاظم شربتدار پیش از ظهر امروز در پایان مسیر همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سمنان در میدان امام علی (ع) و در جمع صدها نفر از ورزش‌دوستان و علاقمندان به ورزش‌های همگانی در مرکز این استان  اظهار داشت: خیلی از مردم و علاقمندان به شهر سمنان با فعالیت‌هایی که شهرداری شهر اخلاق انجام می‌دهد، آشنا هستند و همواره مسئولان شهرداری سمنان را برای پیشبرد برنامه‌ها و اهدافشان یاری می‌کنند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف مهم شهرداری این است که شهری بانشاط و سرزنده و در عین حال ایمن را در سمنان شاهد باشیم و این هدف مهم با اجرای برنامه‌های متنوعی پیگیری می‌شود که همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سمنان نیز نمونه‌ای از این برنامه‌هاست و با مشارکت و همکاری سایر دستگاه‌ها شاهد برگزاری آن هستیم.

شهردار سمنان گفت: شهرداری در کنار بسیاری از وظایف خدماتی و عمرانی که در شهر بر عهده دارد، یکی از کارهایی که به آن می‌پردازد و در سال‌های اخیر به خدمات برجسته شهرداری سمنان اضافه شده، فعالیت‌های ورزشی و اجتماعی است.

شربتدار ادامه داد: در شهر سمنان با تشکیل بیش از 10 سرای محله و ایجاد 10 زمین چمن مصنوعی، در حوزه ورزش‌های همگانی با برگزاری برنامه‌های صبحگاهی و عصرگاهی به همشهریان و بسیاری از نهادهایی که متولی ورزش‌های همگانی هستند، کمک می‌شود.

این مسئول گفت: در ورزش قهرمانی نیز در سمنان فعالیت‌های بسیار خوبی صورت گرفته است و تلاش می‌شود نشاط مضاعفی به شهر سمنان تزریق شود.

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سمنان از میدان امام رضا (ع) و از ساعت 6:30 صبح امروز آغاز شد و حاضران در برنامه مسیر پیاده‌روی را از میدان امام رضا (ع) به سمت میدان مطهری، پل شهید شاطری، بلوار بسیج (پل امیر کبیر)، بلوار شهید اخلاقی و در نهایت به سمت میدان امام علی (ع) طی کردند و مراسم اختتامیه با حضور مسئولان و مردم در میدان امام علی (ع) برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب