7:41:11 - پنجشنبه 1 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار ؛ 80 هزار سمنانی آماده حضور در پیاده‌روی خانوادگی روز عید غدیر
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان از اعلام آمادگی 80 هزار سمنانی برای حضور در پیاده‌روی خانوادگی روز عید غدیر سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین، سیدعباس دانایی در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهرستان سمنان با اشاره به برگزاری این همایش در روز جمعه همزمان با روز عید غدیر خم در شهرستان سمنان گفت: هماهنگی‌ لازم با بخش‌های مختلف برای اجرای همایش بزرگ پیاده‌روی سمنان انجام و بیش از 80 هزار بلیط در بین اقشار مختلف مردم توزیع شده که شاهد استقبال مردمی در این بخش هستیم.

وی با اشاره به آغاز این همایش از میدان امام رضا(ع)از ساعت 6:30 صبح روز جمعه افزود: مسیر پیاده‌روی از مسیر میدان امام رضا (ع)به سمت میدان مطهری/ پل شهید شاطری / بلوار بسیج(پل امیر کبیر ) بلوار شهید اخلاقی به سمت میدان امام علی (ع) است و مراسم اختتامیه با حضور مسئولین و مردم در میدان امام علی برگزار خواهد شد.

فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه با تشکر از مجموعه فرمانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی در بستر‌سازی لازم برای ارتقای توسعه سلامت جسمی و روحی مردم گفت: سال 94 در بخش ورزش سال توام با موفقیت‌های زیادی از جمله 35 میزبانی استان در مسابقات ورزشی کشوری بوده که شاهد شکوفایی استعدادها و کسب مدال‌های قهرمانی در این بخش بوده‌ایم.

وی با اشاره به تاکیدات رهبری در توسعه ورزش همگانی تصریح کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی سمنان همزمان با عید غدیر روز خوبی را برای در کنار هم بودن خانواده‌های سمنانی فراهم خواهد کرد.

هاشمی رئیس ورزشی همگانی استان نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری همایش خانوادگی در شهرستان‌های گرمسار و دامغان و شاهرود گفت: این موقعیت فرصت مناسبی برای پتانسیل‌های تاریخی و گردشگری و اقتصادی و فرهنگی شهرستان سمنان بوده و تاثیر بسیار مثبتی در توسعه ورزش همگانی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب