18:49:16 - پنجشنبه 1 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: مدیریت در شرایط کنونی سخت تر از دوران دفاع مقدس است
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان، مدیریت در شرایط کنونی در حوزه های مختلف کشور را سخت تر از مدیریت در دوران غرورآفرین دفاع مقدس دانست.

به گزارش سمنان لاین محمد وکیلی  در جمع مدیران بسیجی استان سمنان افزود: امروز مدیریت صالح و موثر در دستگاه های اجرایی به مراتب سخت تر از موقعیت های سرنوشت ساز عملیات های دوران دفاع مقدس است.
وی تصریح کرد: امتداد مسیر امامت و ولایت در رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایبندی یادگاران دوران دفاع مقدس به راه بزرگ شهداست .
وی گفت: امتداد خط ولایت، میهن اسلامی را به کشوری با ثبات و با صلابت در بین کشورهای تحت تاثیر تروریسم و استکبار تبدیل کرده است.
وکیلی نقش مدیران بسیجی در دستگاه های اجرایی را برای پیشبرد اهداف نظام و تحقق منویات رهبری مهم برشمرد و ادامه داد: مدیران در محل خدمت خود نظیر رزمندگان جان بر کف دوران جنگ تحمیلی، باید احساس وظیفه شرعی و قانونی داشته باشند.
فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان نیز مسئولیت پذیری و توکل به خدواند را از رمزهای پیروزی رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی دانست.
سردار سیدمحمد تقی شاهچراغی به عامل بی کفایتی و نکات ابهام آمیز سوء مدیریت سعودی ها در فاجعه غم انگیز منا اشاره کرد: مدیریت مطلوب بزرگترین راهپیمایی مردمی در اربعین کربلا در مقابل از بین رفتن جان هزاران زائر خانه خدا در این فاجعه بزرگ انسانی، ابعاد مختلفی دارد که باید بررسی شود.
حسن اسلامی راد، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر ویژه مدیران دستگاه های اجرایی نیز با بیان اینکه این پایگاه بسیج از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده است، گزارشی از برنامه ها و عملکرد آن در بخش های فرهنگی، عقیدتی، دینی و ورزشی ارائه کرد.
در گردهمایی اعضای پایگاه بسیج مالک اشتر استان سمنان ، مدیران دستگاههای اجرایی این استان با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب