10:04:02 - دوشنبه 28 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرامیداشت هفته گردشگری در استان سمنان با اجرای 23 برنامه متنوع
کانال تلگرام سمنان لاین

 سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان از اجرای بیش از 23 برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری در این استان خبر داد.

مریم سلمانیان روز دوشنبه گفت : برگزاری کارگاه های تخصصی گردشگری در دانشگاه ها و دانشکده های مرتبط با گردشگری و برگزاری مسابقات نقاشی ویژه کودکان با موضوع گردشگری و سفر با همکاری کانون پرورش فکری شهرستان ها و فرهنگ سراها از جمله برنامه های گرامیداشت هفته گردشگری در استان سمنان است.
وی افزود: تقدیر از برترین های حوزه گردشگری، انجام تبلیغات محیطی در مناطق مختلف و ورودی وخروجی شهرها، با همکاری شهرداری ها و در روستاهای هدف گردشگری، با کمک دهیاری ها، از دیگر این برنامه هاست.
سلمانیان با اشاره به برگزاری تورهای رایگان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی گردشگری، اظهار داشت: در روز جهانی گردشگری، بازدید از تمامی موزه های استان سمنان رایگان انجام شد.
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، حضور راهنمایان تور گردشگری در مدارس و ارائه سخنرانی در زمینه اهمیت صنعت گردشگری برای دانش آموزان و استقبال از گردشگران تورهای خارجی و داخلی شهرستان ها در ورودی شهرها را از برنامه های گرامیداشت هفته گردشگری در استان سمنان اعلام کرد.
پنجم مهر برابر با بیست و هفتم سپتامبر، به عنوان روز جهانی گردشگری گرامی داشته می شود.
شعار امسال هفته گردشگری، هر گردشگر یک فرصت برای آشنایی با ایران است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب