10:14:22 - دوشنبه 28 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان خواستار شد؛ بررسی دلایل تغییر سن ازدواج در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

محمد زندوکیلی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان سمنان در سالن غدیر استانداری سمنان گفت: آمار جمعیتی و آمارهای ثبت احوال پایه و اساس تمام برنامه‌ریزی‌های کشور است.

وی افزود: از لحاظ اجتماعی نیاز به آمار دقیق و ضروری است و باید آمارها به صورت تحلیلی ارائه شود؛ وقتی سن ازدواج تغییر می‌کند، باید بررسی شود که علت این موضوع چیست و راهکارهای اساسی در خصوص شناسایی این معضل مشخص شود.

زندوکیلی همچنین از دست‌اندرکاران ثبت احوال خواست: آمارهای موجود را به دستگاه‌های بهره‌بردار برای استفاده مناسب ارسال کنند.

استاندار سمنان در ادامه ثبت وقایع چهارگانه را از جهات مختلف حائز اهمیت برشمرد و افزود: در این راستا باید ثبت احوال را در اجرای کارها همیاری کرد تا وقایع را به درستی و صحیح ثبت کند.

در این جلسه از 11 نفر ثبت‌یار نمونه استان با لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

همچنین رونمایی از سند هویتی مرحوم دکتر آقاسیدابوالفضل معتمد که از نخستین پزشکان شهر سمنان و یکی از معتمدان و خیران سمنان بود، با حضور خانواده آن مرحوم انجام و لوح یادبود و قاب عکس هویتی به خانواده وی اهدا شد.

در این جلسه، مدیرکل ثبت احوال استان سمنان نیز آمار 6 ماهه و عملکرد آن اداره را در مدت مشابه سال گذشته مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب