19:21:11 - یکشنبه 27 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان: تعداد دانشجویان پذیرفته شده امسال 10 درصد افزایش یافت
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از افزایش 10 درصدی تعداد دانشجویان پذیرفته شده این دانشگاه در سال تحصیلی 94-95 خبر داد.

مهدی شادنوش روز یکشنبه در آئین آغاز سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: 655 دانشجو در سال تحصیلی جدید وارد این دانشگاه می شوند.
وی افزود: تا 10 روز آینده، ثبت نام دانشجویان رشته های ناپیوسته دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز تکمیل شده و تعداد دانشجویان جدید این از 655 نفر فراتر می رود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به برگزاری تور گردشگری سه روزه برای آشنایی دانشجویان با مناطق دیدنی و گردشگری و تاریخی استان سمنان، گفت: این دانشگاه برای همه دانشجویان ورودی جدید در تمام رشته ها، خوابگاه تامین کرده است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز گفت: از سال تحصیلی جدید، رشته پرستاری اورژانس در مقطع کارشناسی ارشد با پذیرش چهار دانشجو در این دانشگاه جذب دانشجو می کند.
نوید دانایی افزود: برای سال تحصیلی 94-95 تعداد 355 دانشجو در مقطع کارشناسی، 60 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، 154 دانشجوی دوره پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ثبت نام شده اند و روند پذیرش و جابه جایی دانشجویان تا نیمه مهر ادامه دارد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با یاد آوری پذیرش دو دانشجوی این دانشگاه در رشته های تخصص، گفت: این دو دانشجو جزو پنج درصد برتر دانشجویان کشور بودند و این نشان دهنده ارتقای کیفیت سطح آموزش در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب