8:34:12 - شنبه 26 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار در جلسه با وزیر صنعت مطرح کرد؛ خودروسازی سمنان از برند اروپایی یا کره ای استفاده خواهد کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

در دیدار و نشست مهندس وکیلی استاندار سمنان با مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسائل و مشکلات مختلف صنعتی و معدنی استان سمنان مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش سمنان لاین  در این دیدار سه ساعته که در دفتر وزیر برگزار شد، مهندس نعمت زاده به اتفاق معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند.

 

استاندار سمنان در این ملاقات بر بررسی و پیگیری مسائل مختلف استان در دیدار با وزرا تاکید کرد و افزود: رئیس جمهور عزیزمان که فرزند برومند این استان است با متانت طبع بالا و نگاه ملی هیچگاه توصیه و درخواست خاصی برای توجه بیشتر به زادگاه خودش و استان سمنان نداشته، اما بعنوان استاندار سمنان وظیفه خود میدانم که بطور ویژه کمبودها و مشکلات استان را در دیدار با وزیران مطرح و پیگیری نمایم.

 

مهندس وکیلی در ادامه مشکلات واحدهای تولیدی در نقاط مختلف استان را مطرح نمود. وی همچنین به سرمایه گذاری در خودروسازی سمنان اشاره کرد و افزود: این خودروسازی در نظر دارد به جای خودروی چینی (GEELY) از برند اروپایی یا کره جنوبی تولید کند.

 

وی همچنین با اشاره به کمبود آب خصوصا در بخش صنعت، بر استفاده از بازیافت آب خروجی واحدهای تولیدی، خصوصا بازیافت آب کربنات سدیم برای تامین آب در بخش صنعت تاکید کرد.

 

در این دیدار که اسودی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان، صادقی مدیرکل شرکت شهرک های صنعتی استان و سلامی مشاور استاندار سمنان حضور داشتند، مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، بر حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان تاکید کرد و در هامش درخواست های استاندار سمنان دستورات لازم را برای حل مسائل مورد نظر صادر نمود.  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب