17:30:20 - دوشنبه 21 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: مقوله های آب، ریزگردها و بیابانزدایی در سفر دولت مورد توجه قرار گیرد
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت: در سفر هیات دولت تدبیر و امید به این استان، پروژه های تامین آب و مباحثی مانند ریزگردها، بیابانزدایی و خشکسالی مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش سمنان لاین به نقل ازروابط عمومی استانداری سمنان، محمد وکیلی در نشست شورای برنامه ریزی این استان، با اشاره به سفر آتی هیات دولت به استان سمنان، گفت: اجرای پروژه های با پیشرفت بالای 70 درصد، پروژه هایی که می تواند محرک توسعه باشد و پروژه هایی که پیش نیاز دیگر پروژه هاست، اولویت های اجرایی پروژه ها در استان سمنان است.

وی تصریح کرد: طرح هایی که جنبه ملی دارد و یک تا سه پروژه استانی و شاخص و مهم و تاثیر گذار مانند تامین آب، بحث ریزگردها، پیشروی کویر و بیابان زدایی و خشکسالی، از جمله پیشنهادها و برنامه هایی است که می تواند در سفر هیات دولت یازدهم به استان سمنان مطرح شود .

استاندار سمنان سفر آتی هیات دولت تدبیر و امید را به این استان حائز اهمیت بر شمرد و افزود: همه دستگاهها برای ارائه طرحها و پروژه ها، هماهنگی لازم با معاونین وزارتخانه های خود داشته باشند. 

استاندار سمنان بر پوشش کامل شبکه استانی و دیجیتال در تمام نقاط این استان، تامین ذخیره سازی آب برای 24 ساعته در زمان کمبود آب در شهرها و روستاها، توجه به تامین آب باغ ها و … در این نشست تاکید کرد.

وی با اشاره به حادثه مکه و جان باختن سه تن از حاجیان استان سمنان در این حادثه، گفت: امید است با بازگشت پیکر آنان، مراسم تشییع با شکوهی برای این عزیزان برگزار شود.

استاندار سمنان با اشاره به برنامه ششم توسعه، بر ارایه نقطه نظرهای سازنده دستگاههای اجرایی و برای بودجه سال 1395 که از سوی دولت ابلاغ شده، تاکید کرد و گفت: برنامه های مدیران در خصوص بودجه 95 و اولویتها و برنامه ها در این راستا اعلام شود.

در نشست شورای برنامه ریزی استان سمنان، تعیین پروژه های مربوط به مصوبه 180 پیشنهادی به سازمان مدیریت به مبلغ 290 میلیارد ریال به تصویب رسید.

صراف عضو شورای راهبردی بودجه ریزی عملیاتی و رئیس کارگروه هزینه یابی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور در خصوص برنامه جامع استقرار بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، در این نشست مطالبی عنوان کرد. 

علیرضا خسروی، نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز بر استفاده از ظرفیت های بودجه توسط دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب