18:30:25 - یکشنبه 20 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اداره کل استاندارد و سامانه سامد استان سمنان تفاهم نامه امضا کردند
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل استاندارد استان سمنان از امضای تفاهم نامه ای بین این اداره کل و مدیریت سامانه سامد در استان سمنان با هدف تسهیل هرچه بیشتر در رسیدگی به درخواست های مردمی و رفع بهینه نیازمندی ها خبر داد.

به گزارش سمنان لاین عباس رستمی گفت: این تفاهم نامه شهریور 94 به منظور رسیدگی و پاسخ دهی به درخواست های مردمی، در بستر سامانه سامد و با هدف استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های اجرایی موجود در دو دستگاه منعقد شد.
سامد سامانه ای است که از طریق شماره تلفن 111، درخواست ها و شکایت ها، پیشنهادهای مردمی را ثبت می کند و این اطلاعات توسط این سامانه به ادارات مربوطه ارجاع داده می شود.
وی افزود: از این پس، تمامی درخواست ها، شکایت ها، گزارش ها و انتقادهای دریافتی از سوی مردم توسط سامانه سامد سمنان که مرتبط با حوزه کاری این اداره کل باشد، از طریق نرم افزار سامد که در حال حاضر در اداره کل استاندارد استان سمنان نصب شده است، برای بررسی و اقدام ارجاع داده می شود.
وی ادامه داد: تمامی این موارد در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی کارشناسان اداره کل استاندارد مشاهده، بررسی و برای اقدام به مراجع ذیربط ارجاع داده می شود و نتیجه به متقاضی اعلام می شود.
مدیرکل استاندارد استان سمنان افزود: در خصوص گزارشات کلی که از طریق این سامانه به این اداره کل ارجاع می شود، لازم است استاندارد پس از بررسی موضوع، گزارش جامعی را بر اساس قوانین و مقررات، از تصمیمات اتخاذ شده، به سامانه ارسال کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب