18:09:23 - شنبه 19 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکیل تیم نظارت بر پایگاه‌های اوقات فراغت در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

ابوذر چنگیزی ظهر امروز در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان با حضور فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و اعضای ستاد در فرمانداری سمنان، از تشکیل تیم نظارت بر پایگاه‌های اوقات فراغت در این شهرستان در سال 94 خبر داد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان گفت: تاکنون بیش از 91 مورد بازدید از این مراکز انجام و گزارش‌های آن جمع‌بندی شده است.

چنگیزی از افزایش همکاری دستگاه‌ها از 17 اداره در سال 93 به 23 دستگاه اجرایی در سال 94 در برنامه‌ریزی فراغتی دستگاه‌ها خبر داد و گفت: مشارکت بیشتر دستگاه‌ها در این بخش، نشان از توجه مدیران به مقوله غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان است.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان نیز در ادامه این نشست، توجه به افزایش کیفیت برنامه‌های اجرایی، نیازهای مخاطبان، نظرسنجی و ارزیابی برنامه‌های اجرایی را در اجرای بهتر برنامه‌ها ضروری دانست.

سیدعباس دانایی با تأکید بر نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت بیان داشت: با تدوین برنامه‌های آموزشی در کلاس‌های غنی‌سازی اوقات فراغت از هم‌اکنون باید توجه به این بخش در نسل نوجوان و جوانان مدنظر مدیران فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد.

شناسایی و تقدیر از دستگاه‌های موفق در امر غنی‌سازی و برنامه‌ریزی اوقات فراغت معرفی و تقدیر از مراکز موفق و مربیان برتر در برگزاری کلاس‌ها، تدوین برنامه‌های اوقات فراقت در طول سال، استفاده از ظرفیت‌های موجود ادارات و افزایش تعامل بین‌بخشی از قبیل فضا و مکان‌های ورزشی، مربیان و… و پیگیری اجرای برنامه‌های ویژه هفته ازدواج بخشی از مصوبات این جلسه بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب