17:00:04 - جمعه 18 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شاهرود: دفاع مقدس اقتدار همه جانبه ایران اسلامی را به اثبات رسانده است
کانال تلگرام سمنان لاین

 امام جمعه شاهرود گفت: دفاع مقدس و پیروی از ولایت، اقتدار همه جانبه ایران اسلامی را به اثبات رسانده است .

حجت الاسلام محمود ترابی شاهرودی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در حسینیه قلعه افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها ،ایثار،شهادت جوانان غیور ایران و باعث رشد و توسعه در تمام زمینه ها است.
وی ادامه داد: ملتی که دنیا طلب و عافیت طلب باشد از اقتدار و روحیه مبارزه طلبی و شهادت به دور خواهد شد.
وی وقایع تاریخی مهمی از تاریخ صدر اسلام و انقلاب نظیر عاشورا ، 17 شهریور ،15 خرداد را برشمرد که تاثیرگذاری ملت را به جهانیان نمایان کرده است.
ترابی اضافه کرد: تا فراگیر شدن کلمه توحید در سراسر عالم، شیعه و مسلمانان هرگز از پای نخواهد نشست.
وی بیان کرد: دشمنان قصد دارند که ملت ایران را بعد از برجام به استحاله بکشند و با نفوذ در کشور روحیه انقلابی را از مردم جدا کنند، ولی تدابیر رهبری ،هوشیاری مردم این توطئه را حنثی می کند. 
به گفته وی در این ایام پرفیض و برکت با بهره گیری از امکانات و تمرین و اهتمام بیشتر باید در جهت تقویت نشاط و شادابی معنوی در جامعه گام برداریم.
امام جمعه شاهرود عظمت و شکوه بیشتر برگزاری آیین های روز عرفه را رزمایش عظیم معنویت ذکر کرد و ادامه داد: این امر وضعیت فرهنگی جامعه را برای مسوولان و سرمایه گذاری به نمایش می گذارد.
خطیب جمعه شاهرود، رحلت آیت الله ابوالقاسم خزعلی را تسلیت گفت و ادامه داد: این عالم ربانی در زمان تبعید خود در روستای خانخودی از توابع بخش بیارجمند و همچنین در شهر دامغان برای مردم و منطقه منشاء خیر وبرکت بوده اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب