19:08:40 - سه شنبه 15 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار ؛ متاسفانه جریان هایی خاص، معیشت مردم را گروگان گرفته اند
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با ابراز گلایه مندی از انتقادهای نا بجا علیه دولت گفت: در شرایط امروز جامعه باید دست هم را بگیریم و اگر پای همدیگر را بگیریم زمین می خوریم.

به گزارش سمنان لاین ، محمد وکیلی سه شنبه در آیین تجلیل از صنعتگران و معدنکاران استان سمنان و در پاسخ به مشکلات و انتقادهای مطرح شده از سوی برخی از صنعتگران گفت: برخی از مشکلات جامعه تصنعی و ساخته دست عده ای خاص است.
وی با بیان اینکه دولت در طی دو سال گذشته با وجود تمام محدودیت ها امور را مدیریت کرده است ، افزود: نباید بذر ناامیدی در کشور پاشیده شود.
وی افزود: دولت تا حدی نجابت به خرج می دهد، چرا باید دولت جوابگوی مشکلاتی باشد که حاصل کار خودش نیست؟
استاندار سمنان با تاکید بر اینکه مسئولان به خصوص در بخش رسانه باید فضای شادی و نشاط را در جامعه ایجاد کنند، گفت: عده ای می خواهند نیازهایی مصنوعی را در جامعه القا کنند و با انتقاد از دولت به دنبال تطهیر سیاسی خود هستند.
وکیلی افزود:نفت، مالیات و شرکت های خصوصی منابع درآمدی دولت هستند و در این بحران، دولت نمی تواند درآمد بالایی داشته باشد و درآمد و هزینه ها یکسان نیست.
وکیلی با بیان اینکه دولت تمام سختی ها را تحمل می کند، گفت: تحمل سختی ها تا جایی است که حتی منجر به شکستن استخوان های دولت شود اما دولت آب به آسیاب دشمن نمی ریزد.
وی گفت: متاسفانه جریان هایی خاص، معیشت مردم را گروگان گرفته اند.
استاندار سمنان با بیان اینکه بسیاری از مشکلات تولید کنندگان به حق است، افزود: امروز باید دست هم را بگیریم و دستاوردهای دولت هم باید دیده شود.
وی گفت: یکی از دستاوردهای دولت این است که استان سمنان در سال گذشته کمترین تعطیلی کارخانه ها و بیشترین اشتغالزایی را در این بخش داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب