10:06:54 - دوشنبه 14 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس خسروی : احداث حدود 17 هزار متر شبکه برای برق‌رسانی به روستای رودبارک
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل مدیریت بحران استان و جمعی از مسئولان سمنان، از زیرساخت‌های برقی روستایی در مهدی‌شهر بازدید کردند.

در این برنامه یک‌روزه که از روستای رودبارک بخش شهمیرزاد در شهرستان مهدی‌شهر صورت گرفت، مسئولان بازدیدکننده از مسیرهایی که شبکه‌های توزیع برق احداث شده و همچنین از وضع روشنایی معابر بازدید و از برقراری کابل‌های خودنگهدار به جای شبکه سیمی به دلیل اقلیم منطقه و کوهستانی بودن این روستا ابراز خرسندی کردند.

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: احداث حدود 17 هزار متر شبکه توزیع برق برای برق‌رسانی به روستای رودبارک یک سرمایه ملی است.

علیرضا خسروی بیان داشت: با توجه به سخت‌گذر بودن مسیر از ابتدای جاده اصلی تا روستای رودبارک، کارکنان شرکت توزیع برق استان متقبل زحمات وافری شده و این مهم قابل قدردانی است و مردم این منطقه نیز ‌باید با حفظ این نعمت الهی و سرمایه ملی، قدردان آن باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان نیز در برنامه ملاقات مردمی بیان داشت: به منظور برق‌رسانی به روستای رودبارک که قریب 6 سال است به انجام رسیده، حدود یک میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و به لحاظ حفظ محیط‌زیست، از کابل‌های خودنگهدار در این منطقه بهره‌گیری شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب