8:29:22 - یکشنبه 13 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ یکی از حجاج شاهرودی در حادثه مکه
کانال تلگرام سمنان لاین

جانشین مدیرکل حج و زیارت استان سمنان از مرگ یکی از حجاج این استان در حادثه اخیر خبر داد.

میرقاسم پور،  با بیان اینکه این زائر بیت‌ا…الحرام علی‌رضا عامری نام داشته و از کاروان شهرستان شاهرود بوده است، اظهار کرد: این زائر حج تمتع که در حادثه اخیر به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل و متاسفانه دارفانی را وداع گفته است.

وی با بیان اینکه حال عمومی زوار استان خوب است، تصریح کرد: آخرین اطلاع ما از کاروان مربوط به فوت این یک زائر است و هر گونه خبر دیگری در این خصوص غیررسمی است.

جانشین مدیرکل حج و زیارت استان با بیان اینکه اطلاع‌رسانی در خصوص حادثه مکه از طریق حج و زیارت کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: هر گونه خبری در خصوص کاروان و زوار استان سمنان پس از اعلام حج و زیارت کشور اعلام خواهد شد.

بازگشت اولین حجاج سمنانی در غروب 6 مهرماه

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص بازگشت حجاج استان، افزود: اولین کاروان‌‌ از حجاج ایرانی در 15 ذی‌حجه به کشورمان برمی‌گردد و نخستین کاروان استان سمنان نیز در اولین روز یعنی در غروب 6 مهرماه به کشورمان برمی‌گردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا همچنین یکی حجاج استان سمنان در گفت‌وگوی تلفنی با ایسنای سمنان با تایید درگذشت یکی از حجاج استان، تصریح کرد: اطلاع دقیقی از تعداد کشته شدگان ندارم اما علاوه بر یک نفر فوت شده، دو نفر از زوار استان نیز تاکنون به کاروان خود مراجعه نکرده و گفته می شود جز 7 مفقودالاثر ایرانی هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب