10:16:01 - شنبه 12 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از انعکاس درخواست یکی از مخاطبین سمنان لاین به مسئولان صورت گرفت ؛ تأکید فرماندار محترم بر ایمن‌سازی معابر شهری سمنان پیش از آغاز سال تحصیلی جدید + لینک خبر سمنان لاین
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین سیدعباس دانایی  در سومین جلسه شورای ترافیک شهرستان سمنان در سال 94 با حضور اعضای شورا در فرمانداری سمنان با اشاره به ایام پایانی فصل تابستان و شروع سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان در مقاطع مختلف، از آغاز دور برگشت سفرهای تابستانی و پیش‌بینی افزایش سفرهای شهری در مهرماه خبر داد.

وی بر لزوم شناسایی نقاط حادثه‌خیز و ایمن‌سازی مدارس در معرض خطر در سمنان تأکید کرد و خواستار تسریع در رفع مشکلات ترافیکی تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید شد.

فرماندار سمنان با اشاره به تحصیل بیش از 33 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف در مدارس سطح شهرستان، فراهم‌سازی بستر ایاب و ذهاب ایمن و روان‌سازی ترافیک در ایام بازگشایی مدارس را ضروری دانست.

دانایی اظهار داشت: ساماندهی تقاطع‌ها و ایمن‌سازی معابر و نصب کامل تابلوهای راهنما در میدان‌ها توسط شهرداری در این بخش بسیار مثمر خواهد بود.

این مسئول با اشاره به ساماندهی تاکسی‌های عمومی و مسافربرهای شخصی در میدان استاندارد سمنان، خواستار پیگیری این موضوع توسط دستگاه‌های متولی از ‌جمله اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها و شهرداری سمنان شد.

اجرای طرح زیرگذر جنوب تقاطع بلوار نهضت به بلوار معلم، عدم صدور مجوز حفاری‌های سطح شهر از 21 شهریور تا 15 مهرماه به منظور پیشگیری از گره‌های ترافیکی در سطح شهر، خط‌کشی محل عابر پیاده مخصوصاً مقابل مدارس و مراکز آموزشی و خط‌کشی دیگر معابر شهر و ترمیم پل‌های عابر پیاده و اصلاح پیاده‌روها تا پایان شهریور، تکمیل پروژه نصب تابلوهای راهنمای مسافران در شهر، ساماندهی استقرار سواری‌های مسافربر در پایانه بلوار سفیر امید، اعمال قانون سواری‌های غیرمجاز و ساماندهی توقف وسایل نقلیه در حاشیه میدان استاندارد، ایجاد سرعت‌گیر مقابل گمرک استان، جمع‌آوری پل فلزی موجود و نصب پل عابر پیاده و جمع‌آوری نیوجرسی در کوچه بوعلی 6 مقابل درمانگاه تأمین اجتماعی بخشی از مصوبات این جلسه بود.

لینک خبر در خواست یکی از شهروندان مقیم سمنان در این خصوص

درخواست ساده یک شهروند از مسئولان / رسیدگی به وضعیت معابر شهر سمنان پیش از بازگشایی مدارس

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب