18:45:02 - پنجشنبه 10 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاشهای یک نماینده / کاتب خبر داد ؛ مستثنی شدن گرمسار از قانون عدم سرمایه گذاری تا شعاع 120 کیلومتری ازتهران / افتتاح بزرگترین کارخانه داروسازی کشور در گرمسار
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین دکتر غلامرضا کاتب نماینده شهرستان های گرمسار وآرادان در مجلس شورای اسلامی گفت :با توجه به پایین بودن میزان مشارکت مردم در سرمایه گذاری استان سمنان نسبت به کل کشور در صدد افزایش این مهم بوده که با پیگیری های صورت گرفته شهرستان گرمسار از قانون عدم سرمایه گذاری تا شعاع 120 کیلومتری ازتهران مستثنی شده است.

دکتر کاتب افزود این قانون در هفته ی گذشته با هماهنگی های صورت گرفته نهایتا در هیئت وزیران تصویب شد که منبعد در شهرستان گرمسار سرمایه گذاری مشمول معافیت های مالیات و مشوق های سرمایه گذاری خواهد شد که بدین ترتیب نقش مهمی در افزایش بیش از پیش سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گرمسار و ایوانکی و به تبع آن افزایش مشارکت های مردمی در سرمایه گذاری را بهمراه خواهد داشت.

کاتب همچنین از اعتبار هشت میلیارد تومانی جهت انتقال آب به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار خبر داد و افزود ؛ آماده سازی منطقه ویژه گرمسار به شدت در حال انجام وپیگیری میباشد.

او از سرمایه گذاری صبا باطری در فاز 1 ،2 و 3 به ترتیب 250 میلیارد تومان، 500 میلیارد و 1000 میلیارد تومان در گرمسار خبرداد که تا ماه آینده عملیات آن آغاز خواهد شد.

افتتاح بزرگ ترین کارخانه داروسازی کشور در شهرستان گرمسار در ماه آینده با حضور مسئولان کشوری هم از خبرهای خوش کاتب برای مردم حوزه انتخابیه خود بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب