10:15:35 - چهار شنبه 9 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معارفه روسای سه دانشکده و یک آموزشکده در دانشگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

طی آئین‌های جداگانه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه، احکام روسای سه دانشکده ، یک آموزشکده و دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه سمنان به آنان اعطا شد.

 

به گزارش سمنان لاین٬ همزمان با تغییر برخی از سمت‌ها، با حضور دکتر عباس هنر بخش رئوف در شورای دانشگاه از خدمات دکتر کیوان کرامتی قدر‌دانی و دکتر رحمان سعادت به عنوان دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه سمنان منصوب شد.

 

همچنین در مراسم دیگری که با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد، از خدمات دکتر فرشاد ورامینیان قدردانی و دکتر بهنام خوش‌اندام به عنوان رئیس جدید دانشکده مهندسی شیمی ، نفت و گاز دانشگاه سمنان معرفی شد.

 

در دانشکده برق و کامپیوتر هم طی آیینی ضمن تجلیل از خدمات دکتر مصطفی جزایری ، دکتر پرویز کشاورزی به عنوان رئیس جدید این منصوب و معرفی شد.

 

برپایه این گزارش ، در آیین مشابه دیگری با حضور دکتر علی حقیقی اصل قائم مقام رئیس دانشگاه از خدمات دکتر سید جواد احمد پناهی قدر‌دانی و دکتر خسرو قزوینیان را به عنوان ریاست آموزشکده دامپزشکی شهمیرزاد معرفی شد.

 

در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان در مهدیشهر هم با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه از دکتر پرویز صباحی ریاست قبلی قدردانی و دکترعلی اکبر امین بیدختی به عنوان رئیس جدید این دانشکده منصوب شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب