10:19:07 - چهار شنبه 9 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و بهره‌برداری از چندین پروژه درمانی با حضور معاون وزیر در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از افتتاح چندین پروژه درمانی در سمنان با حضور معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد و گفت:در این آیین بخش‌های آی سی یو، بی آی سی یو، کودکان،مادران پرخطر و بخش شیمی‌درمانی بیمارستان‌های امیر و کوثر سمنان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش سمنان لاین به نقل از دانشگاه علوم پزشکی سمنان٬دکتر مهدی شادنوش با اعلام این خبر اظهار کرد: طی آیینی با حضور دکتر محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت و هیات همراه از سه بخش تخصصی آی سی یو، ان-سی-یو ، کودکان و بخش مادران پرخطر بیمارستان امیر سمنان افتتاح شد.

 

وی با اشاره به اینکه معاون وزیر تا ساعاتی دیگر در بیمارستان کوثر سمنان نیز حضور می‌یابد، تصریح کرد: قرار است با حضور معاون وزیر در این بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان کوثر سمنان نیز به بهره‌برداری برسد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان،از بازدید معاون وزیر از بیمارستان‌های ایوانکی، گرمسار و آرادان خبر داد و گفت: در بازدیدی که از بیمارستان در حال ساخت امام گرمسار با حضور معاون وزیر بهداشت، معاون وزیر مسکن و شهرسازی، نماینده مردم گرمسار و تعدادی از مسئولان دو وزارتخانه بهداشت و مسکن و شهرسازی انجام شد، از سوی مسئولان مسکن و شهرسازی که مجری ساخت این بیمارستان است قول مساعد داده شد که بیمارستان گرمسار تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

 

دکتر شادنوش، همچنین از پیشرفت فیزیکی 90درصدی بیمارستان ایوانکی خبر داد و تصریح کرد: این بیمارستان تقریبا آماده بهره‌برداری است و بعد از تجهیز بیمارستان، افتتاح خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب