18:24:07 - یکشنبه 6 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نکته سنجی استاندار در آئین تجلیل از تعاونی های برتر استان ؛ آیا اشکال داشت، جمله ای از رییس جمهوری همراه با عکس وی در مراسم می آمد
کانال تلگرام سمنان لاین

محمد وکیلی استاندار سمنان،  با حضور و سخنرانی در آئین تجلیل از تعاونی ها و کارآفرینان برتر استان، به دو نکته قابل توجه اشاره کرد.

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایرنامحمد وکیلی هنگام اهدای جوایز و تقدیر از کارآفرینان و تعانگران برتر استان سمنان، از روی سن پایین آمد و از تعاونگران و کارآفرینان خواست از همکاران برتر خود تجلیل کنند.
وی با بیان اینکه چرا باید همیشه مسوولان که می گویند باید خدمتگزار باشند بر روی صحنه از افراد برتر تقدیر کنند، کارآفرینان و تعاونگران را شایسته تر دانست و از آنان خواست از نفرات برتر تقدیر کنند.
در این آئین در هنگام تجلیل از تعاونی ها و کارآفرینان برتر هیچ مسوولی بر روی سن حضور نداشت و کارآفرینان و تعاونگران استان سمنان به نمایندگی از تمام فعالان این حوزه، از نفرات برتر تقدیر کردند.
استاندار سمنان هنگام سخنرانی نیز به مظلومیت دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم همه جا مظلوم واقع شده است و در این سالن نیز یک جمله از دکتر روحانی رییس جمهوری درباره ارزش و جایگاه کار تعاونی، کارآفرینی و خلاقیت نیامده است.
وی تاکید کرد: ضمن اینکه دکتر روحانی رییس جمهوری تاکید دارند در دولت تدبیر به دنبال اینگونه مسایل نباشید و به فکر کار باشید، آیا اشکال داشت، جمله ای از رییس جمهوری همراه با عکس وی می آمد.
وکیلی تصریح کرد: انتقال یک جمله از رییس جمهوری می تواند عامل محرک برای فعالیت و کار فعالان و کارآفرینان باشد.
استاندار سمنان گفت: دولت تدبیر و امید دست خود را به سمت کارآفرینان و تعاونگران دراز می کند و این افراد هستند که باید به دولتی ها بگویند چه فعالیتی باید انجام شود.
در این آئین از هفت تعاونی و سه کارآفرین برتر استان سمنان تقدیر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب