10:06:17 - شنبه 5 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار ؛ تحصیل بیش از 36 هزار دانشجو درسمنان و ضرورت ساماندهی پانسیون‌های مجاز و غیر‌مجاز / برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی 10 مهرماه درسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان از تشکیل کمیته‌ای در خصوص ساماندهی فعالیت پانسیون‌های مجاز و غیر‌مجاز در سطح سمنان خبر داد و گفت: یکسان‌سازی قیمت و نظارت بر کیفیت خوابگاه‌ها دو هدف مهم تشکیل این کمیته است که باید تا قبل از شروع سال تحصیلی به این امر پرداخته شود.

به گزارش سمنان لاین ، سیدعباس دانایی با اشاره به شروع تحصیل دانشجویان با دو عید بزرگ قربان و غدیر، خواستار بسترسازی مناسب از سوی دانشگاه‌ها و دستگاه‌های ذیربط در خصوص میزبانی مناسب و در خور شان از دانشجویان در دانشگاه‌های سمنان شد.

وی از تحصیل بیش از 36 هزار دانشجو در دانشگاه‌های شهرستان سمنان، خبر داد و ضمن تاکید بر کنترل و نظارت بر روی کیفیت و قیمت پانسیون‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی اظهار داشت: تامین خوابگاه و ایاب و ذهاب از مهمترین دغدغه‌های دانشجویان و خانواده آنان است.

دانایی وجود بانک اطلاعاتی کامل و جامع در خصوص تعداد و ظرفیت خوابگاه‌های دولتی و غیر‌دولتی دانشگاه‌های سمنان را از مهمترین نکات قابل توجه در امر برنامه‌ریزی مناسب برای تامین خوابگاه دانشجویان عنوان و خواستار تسریع در جمع‌بندی و ارسال اطلاعات از سوی مدیران دانشگاه‌ها در این بخش شد.

وی با اشاره به فعالیت نشریات و اجرای برنامه‌های فرهنگی و نشست‌های سیاسی توسط تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها خواستار هماهنگی بیشتر دستگاه‌های مرتبط در این بخش با دانشگاه‌ها شد.

دانایی از برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در 10 مهرماه و پخش مستقیم از شبکه صدا و سیمای سراسر کشور در شهرستان سمنان خبر داد و افزود: انتظار می‌رود همه مسئولان امر با تلاش جمعی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این پیاده‌روی خانوادگی بکوشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب